کد: 13970427305798331

پاکینو؛ تحولی در سیستم خدمات و نظافت

کد: 13970427305798331

https://goo.gl/34eoag

، تهران، (اخبار رسمی): سیستم‌ خدمات و نظافت، با توسعه‌ی زیرساخت‌های تجارت الکترونیک، همانند سایر بخش‌های بازار خدمات، دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته‌ است. این سیستم خدمات و نظافت با درنظر گرفتن نیاز روز جامعه و با تکیه بر زیرساخت‌های موجود تجارت الکترونیک توانسته برخی تحولات بنیادین را در این حوزه به وجود آورد.

پاکینو؛ تحولی در سیستم خدمات و نظافت
پاکینو؛ تحولی در سیستم خدمات و نظافت

شرکت خدماتی نظافتی یکتا با سابقه درخشان در حوزه‌ی خدمات، با ارائه‌ی اپلیکیشن خدماتی نظافتی پاکینو، توانسته در زمینه‌ی نظافت اداری، تجاری و خانگی خدمات متفاوتی به متقاضیان این نوع از خدمات ارائه کند. اپلیکیشن خدماتی نظافتی پاکینو، در دو پلتفرم اندروید و IOS ارائه شده‌است.

پاکینو چگونه کار می‌کند؟

پاکینو براساس مکان‌یابی بر روی نقشه عمل می‌کند. این اپلیکیشن نظافت منزل در مارکت‌ در دسته‌بندی اپلیکیشن‌های مکان‌یاب قرار می‌گیرد. سیستم خدمات و نظافت پاکینو به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا تنها با انتخاب چند گزینه فرایند نظافت منزل یا محل کار خود را تسهیل کنند.

افراد برای استفاده از خدمات نظافتی پاکینو، کافی است تا بر روی اپلیکیشن اطلاعاتی از جمله نوع نظافت، محل نظافت و تعداد متخصصان مورد نیاز را در اپلیکیشن وارد کنند تا در کمترین زمان ممکن نیروی خدماتی مورد نیاز، به محل خدمت اعزام شود.

مزیت‌ رقابتی پاکینو چیست؟

یکی از مهمترین ویژگی‌های اپلیکیشن خدماتی و نظافتی پاکینو این است که افراد مورد نیاز برای انجام خدمت، تنها توسط اپلیکیشن پاکینو انتخاب شده و به محل مورد نظر اعزام می‌شوند. این روش تنها برای رضایت هرچه بیشتر مشتری توسط پاکینو طراحی و اجرا شده‌است. در این روش، تنها با انتخاب نوع خدمت مورد نظر مشتری، پاکینو به صورت خودکار نیرو‌های متخصص خود را به محل خدمت اعزام می‌کند.

پاکینو چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می‌کند؟

  • خدمات نظافت منزل: گردگیری، شستشوی شیشه‌ها، نظافت کف و .. نظافت راه‌پله: نظافت لابی، راه‌پله‌، پارکینگ، شیشه‌های میرال و ... نظافت اداری: گردگیری، شستشوی کف، آبدارخانه، سرویس‌ بهداشتی و ... پذیرایی در مجالس: تولد، نامزدی، عروسی و .. جابجایی اثاثیه: اداری و مسکونی دیوارشویی: شستشوی دیوارها به صورت دستی شستشوی فرش و موکت: شستشوی فرش و موکت به صورت دستی شستشوی مبلمان: شستشوی انواع مبلمان با استفاده از افراد مجرب

سرویس خدمات و نظافت پاکینو، با ۷ سال سابقه‌ی درخشان در این حوزه به یکی از شرکت‌های شناخته‌شده و پیشرو در خدمات بدل شده‌است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و‌ دریافت خدمات نظافتی می‌توانند با پاکینو تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

یکتا

۱- نظافت منزل و محل کار ۲- پذیرایی مراسم و جشن ها ۳- نگهداری از کودک و سالمندان ۴- نظافت راه پله و برج ها ۵- بازسازی و گچ بری ۶- نما شویی، کفسابی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.