کد: 13970430306149196

فروش موبایل و لوازم جانبی گوشی‌های ایسوس

محافظ صفحه نمایش گوشی موبایل ایسوس zenFone 3s max ZC521TL رسید

کد: 13970430306149196

https://goo.gl/4Z62im

، تهران , (اخبار رسمی): فروشگاه اینترنتی «اس وی اس کالا» یکی از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین است. در حال حاضر به خاطر کمبود لوازم برندهای موتورولا، ایسوس، شیائومی و غیره، اس وی اس تمرکز خود را در جهت تامین و ارائه این محصولات قرار داده است. این فروشگاه اولین فروشگاه آنلاین جهت تامین و ارائه این محصولات در بازار است.

محافظ صفحه نمایش گوشی موبایل ایسوس zenFone 3s max ZC521TL رسید.
محافظ صفحه نمایش گوشی موبایل ایسوس zenFone 3s max ZC521TL رسید

در پنج سال گذشته فروش بالای گوشی‌های سامسونگ در ایران باعث شده بود تا این برند در بازار ایران، فضایی برای ورود رقبا به جا نگذارند. البته بعد از اجرای طرح رجیستری داستان عوض شد و ایسوس وارد میدان شد

لوازم جانبی گوشی‌های برند ایسوس آماده فروش است. با توجه به این که مساله اجرای طرح رجیستری برندهایی چون ایسوس و شیائومی در بازار ایران نمایان‌تر شدند، فروش بالای این برندها نیاز بازار را به تامین لوازم جانبی از جمله محافظ صفحه نمایش و کاور بیشتر کرد.

فروشگاه اینترنتی اس وی اس کالا با تیمی مجرب و با سابقه طولانی در زمینه فروش موبایل و لوازم جانبی دیجیتال آماده فروش لوازم جانبی این برندها است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لوازم جانبی گوشی‌ می‌توانند به فروشگاه اینترنتی «اس وی اس کالا»مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اس وی اس |SVSKala

اس وی اس کالا با تیمی مجرب و با سابقه ی بیش از ۱۳ سال در زمینه ی فروش موبایل و لوازم جانبی، با توجه به تمایلات مردم به خرید غیر حضوری، تصمیماتی اتخاذ کرد تا کالاهای خود را با بهترین قیمت و کوتاه ترین زمان ممکن به دست سفارش دهنده ها برساند. طمینان کردن به فروشنده کار آسانی نیست. با اولین خرید از فروشگاه اینترنتی اس وی اس کالا به اطمینان کامل در مورد قیمت مناسب و اصالت کالا دست پیدا خواهی کرد.

منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.