کد: 13970504307027871

سمینار رایگان معماری داخلی و آموزش اصول چیدمان مبلمان

کد: 13970504307027871

https://goo.gl/F6tNAt

، تهران ، (اخبار رسمی): سمینار معماری داخلی توسط مهندس فاضلی راد در روز یکشنبه 7 مرداد ماه در محل موسسه سرا برگزار می‌شود. برای شرکت در این دوره نیاز به تخصص معماری یا طراحی داخلی نیست زیرا تمام اطلاعات از صفر ارائه خواهد شد.

سمینار رایگان معماری داخلی و آموزش اصول چیدمان مبلمان (هفتم مرداد)
سمینار رایگان آشنایی با معماری داخلی و آموزش اصول چیدمان مبلمان

دانشجویان و مهندسان رشته‌های عمران و معماری و علاقه‌مندان به حوزه طراحی داخلی و دکوراسیون می‌توانند در این دوره شرکت کنند

به گزارش موسسه سرا، دانشجویان و مهندسان رشته‌های عمران و معماری و حتی علاقه‌مندان به حوزه طراحی داخلی و دکوراسیون می‌توانند در این دوره شرکت کنند. آموزش‌های دوره از مفاهیم پایه طراحی آغاز می‌شود و با آموزش مباحث حرفه‌ای خاتمه می‌یابد. 

برخی از موضوعات دوره معماری داخل :

  • آشنایی با انواع مصالح‌ و کاربرد آنها در معماری داخلی و دکوراسیون
  • طراحی و ساخت مبلمان راحتی با رعایت اصول ارگونومی
  • روانشناسی برخورد
  • و . . . 

علاقه‌مندان برای ثبت نام و اطلاع از جزئیات برنامه می‌توانند با شماره تلفن 02122638713 تماس گرفته و یا به آدرس اینترنتی موسسه سرا به نشانی  www.omransara.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.