اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970505307266971

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات وزرات فرهنگ ارشاد:

کسب‌وکارهای فرهنگی در حوزه دیجیتال با مشکلات بسیاری روبه‌رو هستند

کد: 13970505307266971

https://goo.gl/Wfa897

، مشهد , (اخبار رسمی): معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات رسانه‌ای و دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کسب‌وکارهای فرهنگی در حوزه دیجیتال با مشکلات بسیاری روبه‌رو هستند.

کسب‌وکارهای فرهنگی در حوزه دیجیتال با مشکلات بسیاری روبه‌رو هستند
کسب‌وکارهای فرهنگی در حوزه دیجیتال با مشکلات بسیاری روبه‌رو هستند

محمد صادق افراسیابی در همایش شهر هوشمند و کسب‌وکارهای دیجیتال که در فرهنگسرای فناوری و رسانه مشهد برگزار شد؛ با بیان اینکه مشهد در همه زمینه‌ها پیشرو است؛ گفت: ظرفیت‌های بسیار خوبی در کشور به‌ویژه در مشهد در حوزه فضای مجازی وجود دارد.

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات رسانه‌ای و دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به‌اینکه تاکنون کسب‌وکارهای فرهنگی در حوزه دیجیتال شکل گرفته است؛ ادامه داد: از جمله این مشکلات می‌توان به‌بحث کپی‌رایت و ایجاد کانال‌های کپی یا انتشار فیلم‌های آموزشی بدون ذکر منبع اشاره کرد.

وی با معرفی شناسه «شامد» که مخفف شناسه استاندارد محتوای دیجیتالی است؛ اضافه کرد: هدف ما از ایجاد این شناسه، هویت‌دار کردن فضای مجازی است و هر فردی می‌تواند مشخصات خود و نوع فعالیت در فضای مجازی‌اش در حوزه کسب‌وکار را در عرض چند ثانیه در این سامانه ثبت کند.

 افراسیابی بیان کرد: تاکنون 500 هزار سایت و کانال تلگرامی پرمخاطب در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، همچنین، از اصلی‌ترین اهداف این طرح، هویت‌دار کردن فضای مجازی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن روابط عمومی ایران شاخه خراسان

اولین انجمن روابط عمومی در اسفند 1346 با حمایت ازسوی شرکت ملی نفت ایران با هدف شناساندن ارزش و اهمیت روابط عمومی به مدیران و مسئولان و بالا بردن سطح علمی و تجربی دست اندرکاران این رشته تشکیل شد . اما این انجمن درفعالیتهای داخلی و خارجی موفقیت چندانی به دست نیاورد و بعد ازمدتی به دست فراموشی سپرده شد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی