اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970506307376370

برگزاری دوره آموزش کاربردی دیجیتال مارکتینگ در دانشگاه بهشتی با مدرک رسمی

کد: 13970506307376370

https://goo.gl/G6wia4

، تهران , (اخبار رسمی): دوره‌های آموزشی همواره این نگرانی را به همراه دارد که آیا قرار است فقط تئوری صرف از زبان اساتید شنیده شود یا دوره کاربردی است؟ همین نگرانی در ذهن برگزارکنندگان دوره دیجیتال مارکتینگ در دانشگاه بهشتی باعث شده با همکاری آژانس تبلیغاتی کانگورو و برندهای موفق آنلاین دوره‌ای عملی را برنامه‌ریزی کنند.

برگزاری دوره آموزش کاربردی دیجیتال مارکتینگ در دانشگاه بهشتی با مدرک رسمی
پوستر دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ در دانشگاه شهید بهشتی

مدیران دانشگاه شهید بهشتی در راستای سیاست‌های کارآفرینی و افزایش مهارت‌های شغلی در بین دانشجویان همواره علاقه‌مند و فعال در زمینه برگزاری دوره‌های کاربردی در موضوعات متعدد بوده و هستند. لذا دانشگاه با همکاری آژانس تبلیغاتی کانگورو و شتاب‌دهنده فارابی تابستان امسال اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی ۲ ماهه کرده است که مشابه یک ترم تابستانی در ۱۶ جلسه برای علاقه‌مندان به این حوزه برگزار می‌شود. 

این دوره از تاریخ ۱۵ مردادماه در دانشگاه شهید بهشتی آغاز خواهد شد. هر هفته دو جلسه ۴ ساعته در روزهای دوشنبه و پنج شنبه منعقد می‌شود و مدت این دوره مجموعا ۶۴ ساعت خواهد بود. مدرسین، ۱۶ نفر از افراد شاخص در بین کسب‌وکارهای اینترنتی موفق کشور و مدیران صنعت تبلیغات و آی تی در ایران هستند. در بین آنها نام‌هایی نظیر دکتر علیرضا قنادان، مدیرعامل تاکسیرانی تهران، عادل طالبی نایب رئیس انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی، سامان فائق مدیر سابق اول‌مارکت و بسیاری دیگر از مدیران آژانس‌های تبلیغاتی مطرح کشور و مدیران کسب‌وکارها و استارتاپ‌های موفق دیده می‌شود. 

همچنین برخی از شرکت‌های موفق از جمله دیجی‌کالا ، بیمه بازار و اسنپ تریپ به عنوان حامی این دوره برای کمک به یادگیری عملی شرکت‌کنندگان، تیم‌هایی را از بین دانشجویان این دوره انتخاب و برای اجرای عملی آموزش‌های دوره، به آن‌ها فرصت پیاده‌سازی آموزه‌های خود را بر روی شرکت‌ هایشان خواهند داد. در انتهای دوره نیز شرکت‌کنندگان، از طرف دانشگاه بهشتی مدرک معتبر دریافت خواهد کرد و نیز اسپانسرهای دوره که از شرکت های فعال در زمینه تجارت الکترونیک در کشور هستند تعدادی از شرکت کنندگان دوره را برای استخدام در مجموعه‌های خود جذب خواهند کرد.

علاقه‌مندان در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از سرفصل‌های دوره به لینک روبرو مراجعه کنند: https://evand.com/events/digimark

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانگورو

کانگورو راهکاری نوین برای کسب درآمد از محتوای فارسی کانگورو دو نوع مخاطب دارد. نمایش دهندگان و آگهی دهندگان. اگر شما وب سایتی دارید که می خواهید از آن درآمدزایی کنید به عنوان نمایش دهنده می توانید کدهای کانگورو را در وب سایت تان قرار دهید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش