کد: 13970513309666094

جدیدترین نسخه اپل مکینتاشی آنتی ویروس Webroot ارائه شد

جدیدترین نسخه اپل مکینتاشی سبک‌ترین آنتی ویروس دنیا ارائه شد

کد: 13970513309666094

https://goo.gl/9jzfRV

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت امنیتی وبروت، سازنده سبک‌ترین و کم‌حجم‌ترین آنتی‌ویروس‌های دنیا، نسخه جدیدی از آنتی ویروس‌های اپل مکینتاشی را ارائه کرد.

جدیدترین نسخه اپل مکینتاشی سبکترین آنتی ویروس دنیا ارائه شد.
آنتی ویروس های اپل مکینتاشی وبروت Webroot

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت دورانتاش، شرکت امنیتی وبروت، سازنده سبک‌ترین و کم حجم‌ترین آنتی ویروس‌های دنیا، نسخه جدیدی از آنتی ویروس‌های اپل مکینتاشی را به شماره 9.0.8.34 ارائه کرد.

متاسفانه بسیاری از کاربران به اشتباه معتقدند که سیستم عامل‌های اپل مکینتاش نیاز به تامین امنیت و نصب آنتی‌ویروس ندارند. 

در نسخه جدید آنتی ویروس‌های اپل مکینتاشی وبروت که با نام تجاری Webroot Secure Anywhere شناخته می‌شوند، برخی مشکلات و نقص‌ها، برطرف شده است که جزئیات آن در عکس ضمیمه خبر قابل مشاهده است.

آنتی‌ویروس وبروت از سال 1387 شمسی توسط شرکت معتبر دورانتاش در ایران ارائه می‌شود.

کمپانی امنیتی وبروت یکی از شرکت‌های پیشرو و مطرح تولیدکننده آنتی‌ویروس در دنیا است که با غول‌های فناوری از جمله Cisco ،Aruba Networks ،F5 Networks ،A10 Networks RSA ،Citrix و HP همکاری نزدیکی دارد. در تست‌های مقایسه‌ای آنتی ویروس‌های وبروت موفق به کسب 20 نشان برتر مجله پی.سی.مگزین شده‌اند.

از جمله شرکت‌ها و موسساتی که آنتی ویروس‌های وبروت را توصیه کرده‌اند می‌توان به 2 غول مالی و بانکی Citi Bank و  HSBC Bank اشاره کرد.

همچنین تاکنون 3 شرکت اینترنتی آسیاتک، صفرویک پرداز (شهراد شبکیه سابق) و رهام داتک، اقدام به ارائه آنتی ویروس‌های وبروت با گارانتی و پشتیبانی شرکت دورانتاش به مشترکان خود کرده‌اند.

برای خرید آنتی ویروس‌های وبروت با گارانتی و پشتیبانی دورانتاش به این لینک مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی ، آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابر و از جمله با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است .مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.