کد: 13970513309676094

ارائه جدیدترین Patch با شماره 1422 برای آنتی‌ویروس‌های پرفروش Trend Micro WFBS

جدیدترین آپدیت‌ها برای آنتی ویروس‌های تحت شبکه WFBS ترندمیکرو منتشر شد

کد: 13970513309676094

https://goo.gl/3AMhjC

، تهران , (اخبار رسمی): کمپانی امنیتی ترندمیکرو (Trend Micro) از آغاز عرضه نسخه 10 آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه Worry Free Business Security که از پرفروش‌ترین آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه در دنیا هستند، دو فایل Patch به شماره‌های 1409 و 1422 منتشر کرده است.

جدیدترین آپدیتها برای آنتی ویروسهای تحت شبکه WFBS ترندمیکرو منتشر شد.
آنتی ویروس های تحت شبکه ترندمیکرو WFBS

در مجموع بیش از 500 هزار کمپانی از جمله شرکت‌های مخابراتی، پتروشیمی، نفتی، صنایع، ماشین‌سازی، انرژی و مالی و بانکی از آنتی‌ویروس‌های ترندمیکرو استفاده می‌کنند

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت دورانتاش، کمپانی امنیتی ترندمیکرو که در برخی کشورها با نام پی.سی.سیلین نیز شناخته می‌شود، از آغاز ارائه نسخه 10 ( 2018 ) آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه Worry Free Business Security که به اختصار WFBS نامیده می‌شود، دو فایل Patch به شماره‌های 1409 و 1422 منتشر کرده است.

فایل‌های Patch آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه ترندمیکرو، هم به صورت خودکار و هم دستی قابل‌نصب بر روی کنسول آنتی ویروس هستند و به صورت خودکار بر روی کلاینت‌ها و سرورها نصب می‌شود.

درباره ترندمیکرو (Trend Micro)

کمپانی امنیتی ترندمیکرو که در برخی کشورها مانند چین، استرالیا و ایران با نام پی.سی.سیلین نیز شناخته می‌شود از شرکت‌های مطرح و پیشرو ارائه‌دهنده سرویس‌های امنیتی و نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس برای کاربران خانگی، شبکه و مراکز داده فیزیکی، مجازی و کلود است.

ترندمایکرو براساس بسیاری از گزارشات آماری از جمله IDC ،Gartner و Forrester Wave و Market Share همواره جزء 3 برند برتر و پرفروش آنتی‌ویروس دنیا بوده است.

نسخه‌های اصلی و معتبر آنتی‌ویروس‌های ترندمیکرو از سال 1387 شمسی توسط شرکت دورانتاش در ایران توزیع می‌شود و هم‌اکنون هزاران کاربر خانگی و شرکتی و سازمانی از محصولات ارزنده این برند ژاپنی بین‌المللی برای حفاظت از خود استفاده می‌کنند.

در مجموع بیش از 500 هزار کمپانی از جمله شرکت‌های مخابراتی، پتروشیمی، نفتی، صنایع، ماشین‌سازی، انرژی و مالی و بانکی از آنتی‌ویروس‌های ترندمیکرو استفاده می‌کنند.

همچنین دهها غول فناوری از جمله Cisco ،Vmware ،IBM ،DELL ،HP ،Linksys ،ASUS ،Amazon و  RSA از جمله شرکای استراتژیک شرکت ترندمیکرو هستند و از محصولات و تکنولوژی‌های Trend Micro استفاده می‌کنند.

از جمله محصولات خانگی ترندمیکرو می‌توان به اینترنت سکیوریتی و ماگزیمم سکیوریتی اشاره کرد که از پرفروش‌ترین آنتی ویروس‌های خانگی در دنیا هستند و علاوه بر نصب و کاربری آسان و راحت، دارای ویژگی‌های منحصر به فرد امنیتی و حفاظتی مانند مدیریت پسورد و حفاظت ویژه در برابر باج‌افزارها با ویژگی Folder Shield هستند.

برای خرید نسخه‌های اصلی و معتبر آنتی ویروس‌های ترندمیکرو با شرکت دورانتاش به نشانی www.ddn.ir تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی ، آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابر و از جمله با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است .مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.