اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970514309708029

دوره آموزشی مدیریت برندهای لوکس و فشن (LBM)

دوره آموزشی مدیریت برندهای لوکس و فشن

کد: 13970514309708029

https://goo.gl/JP5Mfp

، تهران , (اخبار رسمی): دوره آموزش مدیریت برندهای لوکس و فشن برگزار خواهد شد. ارائه گواهی مورد تایید وزارت علوم و امکان ادامه تحصیل در دوره Post LBM در کشور فرانسه و DBA (گرایش مدیریت برندهای لوکس) در کشور سوییس از مزایای این دوره خواهد بود. این دوره در چهار ترم به صورت آنلاین به مدت ۴۴۰ ساعت ارائه می‌شود.

دوره آموزشی مدیریت برندهای لوکس و فشن
برند لوکس و فشن

ارائه گواهی مورد تایید وزارت علوم و امکان ادامه تحصیل در دوره Post LBM در کشور فرانسه و DBA (گرایش مدیریت برندهای لوکس) در کشور سوییس از مزایای این دوره خواهد بود

دوره‌ی آموزشی مدیریت برندهای لوکس و فشن (LBM) یا همان Luxury & Fashion Business Management اولین و تنها دوره جامع مربوط به کسب‌وکارهای لوکس صنعت مد است که صورت نیمه حضوری و با تدریس دکتر محمد مهاجر، پروفسور Christophe Benavent و پروفسور Marc Amerigo از کشور فرانسه، به مدت دو سال به صورت تئوری و عملی  برگزار خواهد شد.

ارائه گواهی مورد تایید وزارت علوم و امکان ادامه تحصیل در دوره Post LBM در کشور فرانسه و DBA (گرایش مدیریت برندهای لوکس) در کشور سوییس از مزایای این دوره خواهد بود.

این دوره در چهار ترم به صورت آنلاین، با کلاس‌های رفع اشکال خصوصی و حضوری، به همراه یک ترم عملی، در مجموع پنج ترم و به مدت ۴۴۰ ساعت در سرفصل‌‍‌های مبتنی بر استاندارهای جهانی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت www.mohajer.tv مراجعه یا با شماره تلفن 22145451 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه آینده پژوهان

اهداف و برنامه ها بالا بردن و بهبود بخشیدن به کیفیت آموزشی استفاده از بهترین تجهیزات آموزشی مطابق با سطح تکنولوژی امروزی ارائه بهترین کلاسهای آموزشی از راه دور با بهترین کیفیت آموزش رشته هایی که فارغ التحصیلان به راحتی جذب بازار کار شوند توجه به عملکرد کارکنان، تدریس اساتید در برنامه های آموزشی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش | مد و لباس