اطلاعات تماس
  • 091968*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970515310049485

در نخستین خرید از فرش‌های ماهوت، 50 و 100 هزار تومان تخفیف بگیرید

آغاز همکاری فرش ماهوت کویر و فروشگاه اینترنتی فرشچی

کد: 13970515310049485

https://goo.gl/rGESBa

، اهواز , (اخبار رسمی): فرش‌های نفیس شرکت فرش ماهوت کویر در فروشگاه اینترنتی فرش فرشچی به آدرس MrFarshchi.com رونمایی شد.

آغاز همکاری فرش ماهوت کویر و فروشگاه اینترنتی فرشچی
آغاز همکاری فرش ماهوت کویر و فروشگاه اینترنتی فرشچی

تمامی فرش‌های موجود در فروشگاه اینترنتی فرشچی به صورت کاملا صنعتی عکس‌برداری شده‌است و کاملا با فرش اصلی مطابقت دارند

به گزارش روابط عمومی فروشگاه اینترنتی فرشچی ، فرش‌های شرکت ماهوت کویر از تاریخ 1397/5/15 در سایت MrFarshchi.com رونمایی شد.

براساس این گزارش، فرش‌های ماهوت کویر در دسته فرش‌های 1200 شانه با طرح‌های کلاسیک قرار دارد. این فرش‌ها از با کیفیت‌ترین فرش‌های ماشینی موجود در بازار است که بسیار به فرش‌های دستبافت ایرانی شباهت دارد. از ویژگی‌های خاص این محصول می‌توان به الیاف به کار رفته در آن اشاره کرد. این الیاف 100% از جنس بامبو بوده که به عنوان نوعی الیاف کاملا طبیعی،  100% بدون پرزدهی و ضد حساسیت است

مشتریان می‌توانند با هر خرید از این فروشگاه، 50 تا 100 هزار تومان تخفیف برای خرید فرش‌های ماهوت کویر دریافت کنند و فرش خود بدون هزینه‌ی حمل در مقابل درب منزل تحویل بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی فرش فرشچی

در وبسایت آقای فرشچی، گستره ای از بهترین فرش های ماشینی سنتی و مدرن، از تولید کننده های معتبر همچون دیبا، عرش، افق مشهد اردهال، ماهوت کویر، آرمیتاژ و ... و همچنین فرش ها و تابلو فرش های دستبافت با طرح های شگفت انگیز از برترین اساتید بافنده فرش ایران ارائه می گردد.. آقای فرشچی با ارسال سریع فرش ها، ضمانت بهترین قیمت و تضمین اصل بودن می خواهد یک تجربه لذت بخش خرید اینترنتی را برای کاربران فراهم کند.

اطلاعات تماس
  • 091968*****
[نمایش اطلاعات]