اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970520310787871

دریافت مشاوره رایگان در خصوص آزمون نظام مهندسی پایه 3 عمران، نظارت و اجرا

کد: 13970520310787871

https://goo.gl/pAgHgA

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه سرا در راستای حمایت خود از متقاضیانی که می‌خواهند در مورد آزمون نظام مهندسی پایه 3 عمران، نظارت و اجرا شرکت کنند، امکان مشاوره رایگان را در نظر گرفته است.

دریافت مشاوره رایگان در خصوص آزمون نظام مهندسی پایه 3 عمران - نظارت و اجرا
مشاوره رایگان در خصوص آزمون نظام مهندسی نظارت و اجرا (پایه 3 رشته عمران)

روز دوشنبه 22 مرداد ماه، اساتید موسسه سرا مشاوره رایگان در خصوص آزمون نظام مهندسی ارائه می‌دهند. تمام مهندسانی که قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی پایه سه عمران، صلاحیت نظارت و اجرا را دارند می‌توانند برای دریافت مشاوره و پاسخ‌دهی به پرسش‌های خود از این فرصت بهره‌مند شوند.

با توجه به ظرفیت و مدت زمان محدود، ثبت نام برای مشاوره به صورت رزرو تلفنی است.

این خدمت به صورت کاملاً رایگان با هدف ارتقا و پیشرفت علاقه‌مندان فراهم شده است و بهترین فرصت برای استفاده از تجربیات متخصصان این حوزه است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای رزرو مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با تلفن 02122638713 تماس بگیرند و یا برای دریافت اطلاعات در خصوص دوره‌های تخصصی آزمون نظام مهندسی از سایت موسسه سرا به نشانی www.omransara.ir دیدن کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]