اطلاعات تماس
  • 021631*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970523311549568

تا 40 درصد تخفیف طلایی خدمات آزمایشگاهی برای مشتریان طلایی شبکه آزمایشگاهی

کد: 13970523311549568

https://goo.gl/86v48t

، تهران , (اخبار رسمی): اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور و شرکت‌های دانش‌بنیان، در صورت استمرار دریافت خدمت از طریق باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، می‌توانند تا 40 درصد تخفیف دریافت کنند.

تا 40 درصد تخفیف طلایی خدمات آزمایشگاهی برای مشتریان طلایی شبکه آزمایشگاهی
تا 40 درصد تخفیف طلایی خدمات آزمایشگاهی برای مشتریان طلایی شبکه آزمایشگاهی

دکتر اسدی فرد، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی گفت: «اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور با عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، می‌توانند از تخفیف‌های متنوعی برای دریافت خدمات آزمایشگاهی، بهره‌مند شوند.»

وی افزود: «هر عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های سراسر کشور و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان در ابتدا می‌تواند تا سقف 20 میلیون ریال، 25 درصد تخفیف را در زمان استفاده از خدمات آزمایشگاهی اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، دریافت کنند.»

به گفته‌ی مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در صورتی که مشمولان این طرح تخفیف از تمام اعتبار طرح برای دریافت خدمات آزمایشگاهی استفاده کنند، می‌توانند از تخفیفات بیشتری در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، بهره‌مند شوند.

طرح تخفیف ارایه شده از سوی شبکه آزمایشگاهی ویژه اعضای هیئت علمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، ترکیبی از سه طرح تخفیف است که درصد تخفیف آنها به صورت پلکانی تا 40 درصد افزایش می‌یابد.

اعضای باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با حضور فعال در این باشگاه و دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود از این طریق، می‌توانند از مشتریان عادی، به مشتریان نقره‌ای و طلایی ارتقا یابند و از درصد تخفیف بیشتری برای این منظور استفاده کنند.

دکتر اسدی فرد، ضمن معرفی پلتفرم مهامکس به عنوان کارگزار شبکه آزمایشگاهی در ارایه خدمات تخفیف‌دار به مشتریان، ارایه مشاوره طراحی، انتخاب و تحلیل نتایج آزمون و همچنین خدمات حمل و نقل نمونه از محل مشتری به آزمایشگاه‌ها را از دیگر خدمات این پلتفرم برشمرد.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده و برنامه‌های متنوعی را به منظور توسعه زیرساخت آزمایشگاهی کشور و تسهیل دسترسی پژوهشگران، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع به خدمات آزمایشگاهی در سراسر کشور، در دستور کار خود دارد.

شایان ذکر است شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1396، بیش از 2 میلیون خدمت آزمایشگاهی به محققین و صنایع کشور ارائه کرده‌ است.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و بهره‌مندی از تخفیف خدمات آزمایشگاهی می‌توانند به باشگاه مشتریان پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شبکه آزمایشگاهی

- بهبود کیفی و افزایش کمی خدمات آزمایشگاهی در حوزه‌های فناوری راهبردی؛ - تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع کشور به خدمات آزمایشگاهی؛ - جمع آوری اطلاعات جامع در مورد تعداد و نوع تجهیزات آزمایشگاهی و پراکندگی آن در سطح کشور (با هدف نیازسنجی صحیح برای توسعه توان آزمایشگاهی کشور)؛ - ارتقای دانش فنی کارشناسان آزمایشگاه‌ها از طریق آموزش و به اشتراک‌گذاری تجارب؛ - استانداردسازی فعالیت‌های آزمایشگاهی و ارایه خدمات با نتایج قابل اعتماد؛ - کمک به تکمیل توانمندی‌های آزمایشگاهی مراکز عضو در راستای نیازهای کشور.

اطلاعات تماس
  • 021631*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | حراج و تخفیف