اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970527312146094

مجارستان هم کسپرسکی را ممنوع کرد

قطار ممنوعیت و محدودیت کسپرسکی به مجارستان رسید

کد: 13970527312146094

https://goo.gl/98pqQt

، تهران , (اخبار رسمی): دولت مجارستان هم پس از کشورهای چین، آمریکا، هلند، لیتوانی، انگلستان و پارلمان اروپا، استفاده از آنتی ویروس‌های کسپرسکی بر روی سیستم های دولتی و دارای اطلاعات حساس را ممنوع کرد.

قطار ممنوعیت و محدودیت کسپرسکی به مجارستان رسید.
مجارستان هم استفاده از کسپرسکی را ممنوع کرد.

دولت‌های زیادی تاکنون هشدارهایی را نسبت به استفاده از آنتی‌ویروس‌های کسپرسکی صادر و استفاده از محصولات این شرکت روسی را بر روی کامپیوترهای دولتی و دارای اطلاعات حساس ممنوع کرده‌اند

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت دورانتاش، کشور مجارستان هم خرید، نصب و استفاده از آنتی‌ویروس‌های کسپرسکی را برای سازمان‌های دولتی و سیستم‌های دارای اطلاعات حساس ممنوع کرد.

تاکنون کشورهای زیادی از جمله چین، آمریکا، انگلستان، هلند و لیتوانی، نسبت به استفاده از آنتی ویروس‌های کسپرسکی هشدار داده‌اند و استفاده از ضد ویروس‌های این شرکت روسی را بر روی کامپیوترهای سازمان‌های دولتی و کامپیوترهای دارای اطلاعات حساس مانند سیستم‌های مالی و بانکی، انرژی، نفت و پتروشیمی، ماشین‌سازی و دیگر صنایع و زیرساخت‌های حیاتی ممنوع کرده‌اند.

پارلمان اروپا هم با اکثریت آراء، نصب آنتی ویروس‌های کسپرسکی بر روی سیستم‌های اتحادیه اروپا را ممنوع کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی ، آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابر و از جمله با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است .مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]