اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970603312927871

جشنواره تخفیف عید تا عید سرا

کد: 13970603312927871

https://goo.gl/rniK3H

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه سرا به مناسبت عید قربان و غذیر تا ۲۰۰ هزار تومان تخفیف ویژه ثبت نام عید تا عید سرا برای علاقه‌مندان ارائه داده است.

جشنواره تخفیف عید تا عید سرا
200 هزار تومان تخفیف عید تا عید سرا برای شرکت در دوره ها

به مناسبت این ایام فرخنده و مبارک، موسسه سرا تخفیف‌های ویژه تا سقف 200 هزار تومان برای ثبت نام در دوره‌های تخصصی صنعت ساختمان در نظر گرفته است.

موسسه سرا ایام خجسته، عید سعید قربان و عید سعید غدیر را به همه مسلمانان جهان تبریک عرض می‌کند.

برای استفاده از این تخفیف فقط تا عید غدیر (هشتم شهریورماه) فرصت باقی است. علاقه‌مندان می‌توانند دوره‌های تخصصی مورد نیاز خود را از طریق سایت سرا به نشانی www.omransara.ir انتخاب کنند. سرا با برگزاری دوره‌های تخصصی در حوزه‌های عمران، معماری، برق، تاسیسات مکانیکی، آزمون‌های نظام مهندسی، مدیریت پروژه و آمادگی آزمون دکتری خدمات با کیفیتی را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

افراد برای اطلاع از نحوه دریافت تخفیف‌ها برای دوره مورد نظر می‌توانند با شماره تلفن 02122638713 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | حراج و تخفیف