اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970613314959156

نوبتی، سامانه نوبت‌دهی آنلاین مشاغل

مصاحبه نوپانا با بنیانگذار نوبتی

کد: 13970613314959156

https://goo.gl/vCWQPn

، قزوین , (اخبار رسمی): نوبتی سامانه‌ای است که در حوزه رزرواسیون آنلاین فعالیت دارد. نوبتی با هدف تسهیل نوبت‌گیری و صرفه‌جویی در زمان می‌خواهد فضای دشوار نوبت‌دهی و نوبت‌گیری را در مشاغل مختلف آسان کند. در ادامه متن مصاحبه با حسن عطایی، هم بنیانگذار این استارتاپ آورده شده است.

مصاحبه نوپانا با بنیانگذار نوبتی
نوبت دهی آنلاین مشاغل

به گزارش نوپانا، فرهنگ جامعه ما به ایستادن در صف و رعایت حق یکدیگر شکل گرفته است؛ از صف اول صبح نانوایی گرفته تا در نوبت ماندن برای مطب پزشکان یا حتی آرایشگاه‌ها. اما دغدغه اصلی که وجود دارد کیفیت خدماتی است که ارائه می‌شود. کیفیتی که معمولا مشتریان از آن شناخت درستی ندارد.

نوبتی سامانه‌ای است که در حوزه رزرواسیون آنلاین فعالیت دارد. نوبتی با هدف تسهیل نوبت‌گیری و صرفه‌جویی در زمان می‌خواهد فضای دشوار نوبت‌دهی و نوبت‌گیری را در مشاغل مختلف آسان کند.

حسن عطایی، هم‌بنیانگذار این استارت‌آپ در خصوص چگونگی شروع کسب‌وکار خود به خبرنگار نوپانا می‌گوید: «پس از یک ماه که با خانواده به استان قزوین مهاجرت کرده بودیم، برای اصلاح به دنبال آرایشگاه مناسبی بودم که هم کارش خوب باشد و هم نزدیک محل زندگی‌ ماباشد. چند جا را برای تست کردن پیدا کردم اما کیفیت مدنظر من را نداشتند. مشکل دیگری که وجود داشت، آرایشگر در هنگام اصلاح مجبور بود تا به تلفن‌هایی که برای تعیین نوبت اصلاح گرفته می‌شدند را پاسخ دهد و این هم آزاردهنده بود و هم وقت زیادی را می‌گرفت. همان موقع به خودم گفتم چقدر خوب می‌شد اگر سیستمی بود که تمامی خدمات‌دهندگان به کمک آن ساعت کاری و نمونه کارها را ثبت کرده و به معرفی خدمات خود بپردازند.»

صاحبان کسب‌وکارها و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت نوبتی این اپلیکیشن را دریافت کنند. صاحبان کسب‌وکار می‌توانند در صفحه نوبت‌دهی خود، نمونه کار و خدمات خود را در قالب پست‌های دسته‌بندی شده ارسال کنند. خدمات دهندگانی چون آرایشگران، پزشکان، مشاوران، وکلا، مسئولین و کسب‌وکارهایی که برای ارائه خدمات نیاز به نوبت دهی دارند، می‌توانند نوبت‌دهی ارائه خدمات خود را به راحتی و در کمترین زمان و زحمت از طریق این سامانه مدیریت کنند.

کاربران نیز می‌توانند در کمترین زمان، بهترین و نزدیک‌ترین ارائه دهنده خدمات مد نظر خود را پیدا کرده و نوبت مد نظر خود را رزرو کنند. همچنین امکان مسیریابی برای رسیدن به محل خدمات دهنده نیز وجود دارد.

عطایی در خصوص دغدغه‌های حال حاضر کسب‌وکار خود گفت: «مهم‌ترین دغدغه این روزهای ما، فعالیت جزیره‌ای فعالان و استارت‌آپ‌های این حوزه است. اگر در قالب یک تیم کار کنیم، می‌توان قدرتمندتر خود را در سطح کشور مطرح کرد. همچنین درخواستی که از مسئولان داریم این است که از ما حمایت معنوی کنند؛ یعنی به مشاغل و اصناف نوبتی را معرفی کرده تا آنها نیز از سامانه ما استفاده کنند.»

عطایی ادامه داد: «در دو ماه اول شروع به کار خود، فیدبک‌های قابل توجهی از کاربران دریافت کردیم که باعث شد تا دست به اعمال تغییراتی در قابلیت‌های قبلی زده و البته قابلیت‌های جدیدی نیز اضافه کنیم. نسخه جدید نسبت به نسخه قبلی خود آنقدر تغییر کرده است که می‌توان گفت نوبتی پلاس منتشر شده است.»

به زودی نوبتی در سراسر کشور مورد استفاده مردم قرار خواهد گرفت و از لحاظ فنی و پشتیبانی پاسخگوی نیاز کاربران خواهد بود. همچنین نسخه ios  این سامانه نیز به زودی منتشر خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نوبتی

نوبتی سامانه نوبت دهی مشاغل مبتنی بر مکان هستش که نسخه وب،اندروید و ios داره. مشاغلی چون نوبت دهی ارایشگاه و دکتر و مشاور و ... کاربران با استفاده از #نوبتی به راحتی میتونن بهترین و نزدیک ترین خدمات دهنده مورد نیازشون رو پیدا کنند و ساعت خالی رو رزرو کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]