اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970615315209470

ارائه سرویسی از ماکسیم برای بازگرداندن وسیله‌های جا مانده در خودرو

با سرویس چت ماکسیم، با راننده در ارتباط باشید

کد: 13970615315209470

https://goo.gl/mZJeAS

، تهران , (اخبار رسمی): با استفاده از سیستم چت میان راننده و مسافر که در اپلیکیشن ماکسیم در نظر گرفته شده، مسافرانی که وسیله‌ای را در خودرو جا می‌گذارند به راحتی می‌توانند برای دریافت آن با راننده گفت‌وگو داشته باشند.

با سرویس چت ماکسیم، با راننده در ارتباط باشید
با سرویس چت ماکسیم، با راننده در ارتباط باشید

ماکسیم بر این باور است که باید تمام تلاش خود را برای بازگرداندن وسیله‌های شخصی جا مانده مسافر در خودروی راننده انجام دهد و برای این کار راه‌های متفاوتی را در نظر گرفته است

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، جا ماندن وسایل شخصی در وسایل نقلیه عمومی یکی از مشکلاتی است که شاید هر کسی حداقل یک‌بار گرفتار آن شده باشد. در حالت معمولی پیدا کردن راننده توسط مسافر و یا برعکس، پیدا کردن مسافر برای راننده هنگامی که قصد بازگرداندن وسیله شخصی مسافر را داشته باشد در صورتی که آدرس یا شماره‌ای از مسافر وجود نداشته باشد بسیار سخت است.

سرویس درخواست خودروی ماکسیم اما خدمتی را در اپلیکیشن خود در نظر گرفته که از طریق آن تا 24 ساعت پس از انجام سفر امکان گفت‌وگو میان راننده و مسافر در این اپلیکیشن وجود دارد. خدمتی که در آخرین نمونه مبلغی از یک مسافر کرجی را به او بازگرداند.

این مسافر که به گفته خودش قصد سفر به شهر دیگری را داشته پس از سوار هواپیما شدن متوجه گم شدن کیف خود می‌شود. راننده نیز پس از مدتی متوجه می‌شود که کیف مسافری که ساعاتی پیش او را به مقصد رسانده در خودروی او جا مانده است.

راننده جهت پیدا کردن آدرس یا شماره‌ای از مسافر به جست و جوی کیف پرداخته و متوجه می‌شود که مبلغ 4 میلیون تومان در داخل کیف وجود دارد. وی پس از خاموش بودن شماره تماس مخاطب به دفتر ماکسیم در کرج مراجعه کرده و کیف او را به پشتیبان‌های ماکسیم می‌سپارد.

پشتیبان‌های ماکسیم نیز پس از بررسی تاریخچه سفر شماره تماس مسافر را پیدا کرده و از او می‌خواهند برای بازپس گرفتن وسیله شخصی خود به دفتر این شرکت مراجعه کند.

ماکسیم بر این باور است که باید تمام تلاش خود را برای بازگرداندن وسیله‌های شخصی جا مانده مسافر در خودروی راننده انجام دهد و برای این کار راه‌های متفاوتی را در نظر گرفته است.

در ابتدا لازم است توجه داشته باشید که ظرف مدت ۲۴ ساعت از پایان سفر مسافر و راننده می‌توانند با هم از طریق اپلیکیشن ماکسیم و برنامه‌ی چت آن ارتباط داشته باشند تا برای برگرداندن وسیله‌ها با هم قرار بگذارند.

 اگر از زمان انجام سفر 24 ساعت گذشته باشد می‌توان به دفتر ماکسیم در شهر خود مراجعه کرده و موضوع را با مسئولان پشتیبانی ماکسیم در جریان گذاشت. کارشناسان ماکسیم پس از بررسی سفر و مشخص شدن راننده از او می‌خواهند که وسیله گمشده را در اختیار آنها قرار دهد.

لازم به یادآوری است که پس از آگاهی از گم شدن وسیله بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به مراجعه به دفتر ماکسیم در شهر خود اقدام کرده تا کارشناسان پشتیبانی ماکسیم بتوانند راحت‌تر وسیله گم شده را به شما بازگردانند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سرویس درخواست خودروی ماکسیم

سرویس درخواست خودرو «ماکسیم» از تاریخ 24 مهرماه 1396 فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است. کلان شهر تهران، نقطه آغاز فعالیت این سرویس بوده و در حال حاضر، در نزدیک به 40 شهر ایران مشغول به ارائه خدمات است. درخواست خودرو از سرویس ماکسیم برای مسافران، اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و از طریق اپلیکیشن تلفن همراه، مرکز تماس1611 و یا سایت taximaxim.ir در دسترس مسافران و رانندگان قرار دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ