کد: 13970617315319620

بهانه‌ای برای شاد بودن از نگاه کاربران اینستاگرام

اختتامیه مسابقه عکاسی با گوشی‌های هوآوی برگزار شد

کد: 13970617315319620

https://goo.gl/X2Qwzb

، (اخبار رسمی): جشنواره عکاسی «بهانه‌ای برای شاد بودن» با هدف جلب توجه مردم به شادی‌های کوچک زندگی و یادآوری این نکته که در هر شرایطی می‌توان از دیدن زیبایی‌ها‌ لذت برد و آنها را به ثبت رساند، برگزار شد. این جشنواره عکاسی با نمایش تصاویر ثبت شده توسط گوشی‌های هوشمند هوآوی از طریق اینستاگرام اجرا شد.

اختتامیه مسابقه عکاسی با گوشی‌های هوآوی برگزار شد
اختتامیه مسابقه عکاسی با گوشی‌های هوآوی برگزار شد
اختتامیه مسابقه عکاسی با گوشی‌های هوآوی برگزار شد

جشنواره عکاسی «بهانه‌ای برای شاد بودن» با هدف جلب توجه مردم به شادی‌های کوچک زندگی و یادآوری این نکته که در هر شرایطی می‌توان از دیدن زیبایی‌ها‌ لذت برد و آنها را به ثبت رساند، برگزار شد.

این جشنواره عکاسی که با نمایش تصاویر ثبت شده توسط گوشی‌های هوشمند هوآوی از طریق اینستاگرام اجرا شد، روز پنجشنبه در گالری آریانا تهران به کار خود پایان داد.

از بین یک هزار عکس منتشر شده در اینستاگرام با هشتگ HappyHuawei#  پنجاه اثر منتخب این جشنواره در گالری آریانا به نمایش درآمد و 6 اثر به عنوان عکس‌های نهایی و برگزیده انتخاب و جوایز ارزشمندی به برندگان اهدا شد.

برگزاری چنین جشنواره‌هایی، فرصتی برای برقراری ارتباط نزدیک میان برندهای مختلف و مشتریان این برندهاست تا از این طریق دغدغه‌های کاربران و نیازهای آنها برای صاحبان برند روشن شود. هوآوی نیز با برگزاری این رویداد که با حضور علاقه‌مندان به تکنولوژی و مشتریان وفادارش برگزار شد، درصدد ارتباط و تعامل بیشتر با مخاطبان خود بود. از این رو در این برنامه همچنین شرکت‌کنندگان با تاثیر هوش مصنوعی در عکاسی با گوشی‌های جدید سری Huawei nova 3 آشنا شدند و در قالب مسابقه عکاسی در محل رویداد توانمندی‌های این گوشی در بخش عکاسی را تجربه کردند.

تمامی علاقه‌مندان به تکنولوژی و گوشی‌های هوآوی می‌توانند برای شرکت در رویدادهای مشابه، با دنبال کردن صفحه [email protected] در اینستاگرام از جزئیات رویداد بعدی هوآوی مطلع شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.