کد: 13970626316857871

دوره طراحی انواع فونداسیون‌های ماشین‌آلات و تاسیسات برگزار می‌شود

کد: 13970626316857871

https://goo.gl/arQP3q

، تهران ، (اخبار رسمی): دوره طراحی انواع فونداسیون‌های ماشین‌آلات و تاسیسات توسط موسسه سرا، از تاریخ 13 مهرماه برگزار خواهد شد. آموزش طراحی، مدل‌سازی در نرم افزار، بررسی بندهای مهم مباحث مقررات ملی از جمله مواردی هستند که در این دوره آموزش داده خواهند شد.

در دوره طراحی انواع فونداسیون های ماشین آلات و تاسیسات شرکت کنید.
دوره طراحی فونداسیون های ماشین آلات و تاسیسات

زمان برگزاری روز جمعه است که برای افرادی که از شهرهایی غیر از شهر تهران قصد شرکت در کلاس را دارند بسیار مناسب است.

دوره طراحی انواع فونداسیون‌های ماشین آلات و تاسیسات از 13 مهرماه در موسسه سرا آغاز می‌شود. در این دوره به معرفی نکات طراحی فونداسیون‌ها، به خصوص فونداسیون‌های صنعتی و ماشین‌آلات پرداخته می‌شود.

علاوه بر این موضوع بخش‌های مختلف مباحث مقررات ملی ساختمان، به خصوص مباحث ششم و نهم در طول دوره مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین مدل‌سازی در نرم افزارهای SAFE ،SAP بخش دیگری از آموزش‌های تخصصی این دوره است.

مدت زمان کل این دوره 16 ساعت است و مدرس آن مهندس نیکوفر است. دوره فوق در روزهای جمعه برگزار می‌شود که می‌تواند برای کسانی که از شهرایی غیر از تهران در این دوره شرکت‌می‌کنند مناسب باشد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص دوره و شرایط برگزاری آن را می‌توانند از طریق سایت موسسه سرا به نشانی www.omransara.ir یا تلفن تماس 02122638714 دریافت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.