اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970627317217871

سمینار ویژه رشته‌های مهندسی عمران و معماری

سمینار رایگان آشنایی با آزمون نظام مهندسی و شرایط اخذ پروانه اشتغال

کد: 13970627317217871

https://goo.gl/SZ2NU8

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه سرا با تجربه چندین ساله در حوزه دوره‌های آمادگی آزمون نظام مهندسی، اقدام به برگزاری سمینار رایگان آشنایی با آزمون ورود به حرفه مهندسان کرده است.

سمینار رایگان آشنایی با آزمون نظام مهندسی و شرایط اخذ پروانه اشتغال
سیمنار رایگان آشنایی با آزمون نظام مهندسی و شرایط اخذ پروانه اشتغال

سمینار رایگان آشنایی با آزمون نظام مهندسی روز چهارشنبه 4 مهرماه برگزار می‌شود

موسسه سرا با توجه به تجربه‌ای که در خصوص برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون نظام مهندسی دارد، اقدام به برگزاری سمینار آشنایی و معرفی آزمون نظام مهندسی کرده است.

در این سمینار به موضوعاتی چون شرایط آزمون نظام مهندسی، دلایل اهمیت شرکت در این آزمون، نکاتی که هر مهندس برای شرکت در آزمون باید بداند، موضوع پروانه اشتغال به کار و نحوه اخذ آن و ... پرداخته خواهد شد.

سمینار آشنایی با آزمون نظام مهندسی روز چهارشنبه 4 مهر ماه ساعت 18 عصر در محل موسسه سرا به نشانی تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت، کوچه جلالی پ20 واحد 3 برگزار می‌شود و حضور در آن رایگان است.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند با شماره 4-02122638713  تماس بگیرند و یا به سایت موسسه سرا به آدرسwww.omransara.ir  مراجعه کنند. شایان ذکر است که رزرو تلفنی برای این رویداد لازم است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]