کد: 13970707319079554

چگونه با تبلیغات تاکسی می‌توان به سودآوری مناسب دست یافت؟

کد: 13970707319079554

https://goo.gl/tmyWCg

، تهران ، (اخبار رسمی): بدون داشتن تبلیغات مناسب، امکان محبوب شدن و فروش مناسب یک محصول یا خدمت وجود نخواهد داشت. خواه یک محصول بزرگ باشد و خواه کوچک، نیازمند صرف هزینه برای تبلیغات مناسب است.

چگونه با تبلیغات تاکسی می‌توان به سودآوری مناسب دست یافت؟
چگونه با تبلیغات تاکسی می‌توان به سودآوری مناسب دست یافت؟

بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی سیار مانند تاکسی‌ها،جزو پرمخاطب‌ترین روش‌های تبلیغات هستند، ولی به آن‌ها توجه زیادی نشده است. می‌توان ادعا کرد که پتانسیل تبلیغاتی بسیار مناسبی مورد بی‌توجهی قرار گرفته است

تبلیغات مانند خون در رگ‌های تجارت و بازاریابی جریان دارد و از ارکان اصلی موفقیت هر کسب‌وکار است. تبلیغاتی مناسب است که امکان محبوب شدن یک برند را بالا ببرد تا صدای آن به گوش مشتری هدف رسیده و بازاریابی مناسبی برای آن صورت پذیرد.

تبلیغات در ابتدا به دو صورت محیطی و چاپ شده در جامعه فراگیر شد و از آن زمان، همواره راهکارهای تبلیغاتی جدیدتری نیز بر طبق ابزارهای به‌روز ارائه شدند. یکی از انواع کمپین‌های تبلیغاتی محیطی، تبلیغات تاکسی است که به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین راهکارهای تبلیغاتی در میان تبلیغ‌کنندگان به محبوبیت فراوانی رسیده است. با در نظر گرفتن تاکسی به‌عنوان ابزاری برای تبلیغات، این شیوه تبلیغاتی از ۳۵ سال پیش تاکنون موردتوجه بوده و مخصوصاً در کشورهای ایالات‌متحده آمریکا، بریتانیا و بسیاری از شهرهای اروپایی در حال استفاده است.

به‌عبارت‌دیگر، می‌توان گفت بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی سیار مانند اتوبوس‌های درون‌شهری و تاکسی‌ها، جزو پرمخاطب‌ترین روش‌ها هستند، ولی در بسیاری از نقاط دنیا به آن‌ها توجه زیادی نشده است. بنابراین می‌توان ادعا کرد که پتانسیل تبلیغاتی بسیار مناسبی مورد بی‌توجهی قرار گرفته و لازم است که در مورد توجه به آن تجدیدنظر شود.

توجه به تبلیغات تاکسی به‌عنوان ابزاری جدید

تاکسی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین وسایل حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری، می‌تواند به‌عنوان یک بنر تبلیغاتی سیار نیز عمل کند. اکثر مردم که درون مناطق شهری رفت‌وآمد می‌کنند، گذرشان به تاکسی‌ها نیز می‌خورد. درواقع هم می‌توان گفت گاهی سوار تاکسی شده تا به سفرهای درون‌شهری خود بپردازند و هم در هنگام قدم زدن در خیابان، چشمشان به تاکسی‌ها می‌خورد. بنابراین، در پیش روی قرار داشتن این نوع از تبلیغات، مهم‌ترین ویژگی آن‌ها است که باعث می‌شود همیشه در دسترس و قابل‌مشاهده باشند. توجه به ظرفیت گسترش این دسته از تبلیغات، چه بر روی بدنه تاکسی درج شود و چه در داخل تاکسی مورداستفاده قرار گیرد، مسئله بسیار مهم و ضروری‌ای تلقی می‌شود.

پارامترهای اثبات مناسب بودن تبلیغات تاکسی

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد، وجود یک معیار اندازه‌گیری برای مناسب بودن این تبلیغات جهت جلب‌توجه کسب‌وکارها است. برای این کار، نیاز به تحقیقات بسیار گسترده‌ای برای دسترسی به عملکرد این روش تبلیغاتی وجود دارد. برای این منظور، باید با پارامترهای اندازه‌گیری متنوع آن آشنا شد. مهم‌ترین پارامتر در اینجا، میزان دسترسی‌پذیری به آن است.

طبق تحقیقات صورت گرفته در آمریکا، در حدود ۷۱ درصد از انسان‌های بالغی که سوار تاکسی می‌شوند، اذعان کرده‌اند که این تبلیغات موردتوجه آن‌ها قرار گرفته است. اگر تعداد سفرهایی که تاکسی‌ها در طول یک ماه انجام می‌دهند را در حدود ۳۴,۸ میلیون سفر در نظر بگیرید (در ایالات‌متحده آمریکا)، تعداد مشاهده‌های این تبلیغات بسیار شگفت‌انگیز و قابل‌توجه است.

از سوی دیگر، با توجه به قیمت مناسب برای درج تبلیغات تاکسی، می‌توان انتظار بازده بسیار مناسبی را در ازای بودجه در نظر گرفته شده برای تبلیغات داشت. نکته مهم دیگر این است که در حدود ۶۱ درصد افرادی که از این تبلیغات برای گسترش کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند، افراد جوانی هستند و در بازه سنی ۱۵ الی ۴۴ ساله قرار دارند. بنابراین این صنعت تبلیغاتی، چه از نظر بودجه و چه از دیدگاه تبلیغ‌کننده، بسیار جالب‌توجه است.

تاکسی‌ها معمولاً در سفرهای خود به اماکنی سفر می‌کنند که در آنجا انواع دیگر تبلیغات به‌ندرت یافت می‌شود. بنابراین یکی از مهم‌ترین فواید استفاده از این تبلیغات، این است که تاکسی‌ها به‌طور میانگین، در شهرهای پایتختی مانند لندن، ۱۲۶ مایل در روز حرکت می‌کنند که بسیار حائز اهمیت است و بازده مناسبی برای تبلیغات روی آن پیش‌بینی می‌شود.

از سوی دیگر، بازه سنی تبلیغ‌کنندگان پایین بوده و آن‌ها، این شیوه تبلیغاتی را بسیار مفید و مقرون‌به‌صرفه می‌دانند. بنابراین اگر احساس می‌کنید که نیاز به یک روش تبلیغاتی با بودجه کم و بازده مناسب دارید، تبلیغات تاکسی می‌تواند راه‌حل بسیار مناسبی برای شما باشد. یک تاکسی که باعث بهتر دیده شدن یک برند، کالا یا خدمات در مناطق مختلف شهری شود، قطعاً به‌عنوان فرصت مناسبی برای برقراری ارتباط با افراد در جهت ارائه تبلیغ تلقی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تبلیغات تاکسی تب رو

تب رو تبلیغات تاکسی به صورت هوشمند

منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.