کد: 13970709319449871

پروژه CPAY یا همان سیستم یکپارچه پرداخت خودرو نامزد دریافت جایزه جهانی شد

کد: 13970709319449871

https://goo.gl/JjXk2Z

، تهران ، (اخبار رسمی): پروژه سی پی (سیستم یکپارچه پرداخت خودرو) در اجلاس جهانی World Summit Awards) WSA) به عنوان بهترین راه حل دیجیتال در گروه «شهر هوشمند» از کشور ایران نامزد دریافت جایزه جهانی شد.

پروژه CPAY  ( سیستم یکپارچه پرداخت خودرو )  نامزد دریافت جایزه جهانی شد.
CPAY در اجلاس جهانی WSA به عنوان بهترین راه حل دیجیتال از ایران نامزد دریافت جایزه جهانی گردید.

پروژه CPAY در سال 93 در شیراز آغاز شد و تعداد مشترکان آن تا پایان شهریور سال 97 به بیش از 250،000 مشترک رسیده است و روزانه بیش از 50 هزار تراکنش بانکی رخ می‌دهد

سی پی (سیستم یکپارچه پرداخت خودرو) به عنوان بهترین راه حل دیجیتال در حوزه شهر هوشمند از کشور ایران نامزد دریافت جایزه از اجلاس جهانی World Summit Awards WSA شد. پروژه CPAY برای ارزیابی بین بیش از 400 پروژه بین المللی توسط هیئت داوران WSA 2018 واجد شرایط شده است.

جوایز اجلاس جهانی (WSA) یک طرح جهانی برای انتخاب نوآوری‌های دیجیتال است که هر ساله نامزدهای WSA توسط کارشناسان از بین هزاران طرح از بیش از 180 کشور عضو سازمان ملل متحد انتخاب می‌شوند. کارشناسان WSA هر سال هشت پروژه را از هر کشور انتخاب می‌کنند.

پلتفرم سی پِی یک راه حل جامع هوشمند برای رسیدگی به این نیازهای یک شهر هوشمند مانند پارکومتر، پارکینگ‌های عمومی و اشتراکی و خدمات پرداخت آنها و دیگر خدمات مانند پرداخت عوارض و مالیات خودرو است.

استراتژی سی پِی این است که به جای تمرکز بر کاربران، به خودروی کاربران می‌پردازد، یعنی خودروها به‌ عنوان مشتری ثبت می‌شوند نه مشخصات صاحبان آنها. در سی پِی، هر خودرو دارای یک اکانت بانکی مجازی مانند اکانت‌های استاندارد VISA است که صورت‌حساب آن برای مالک خودرو ارسال می‌شود.

پروژه CPAY در سال 93 در شیراز آغاز شد و تعداد مشترکان آن تا پایان شهریور سال 97 به بیش از 250،000 مشترک رسیده است و روزانه بیش از 50 هزار تراکنش بانکی رخ می‌دهد. در حال حاضر CPAY در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و کاشان اجرا شده است.

نامزدهای WSA در سال 2018، میزان بالای تنوع و نوآوری‌های دیجیتال را در مقیاسی جهانی نشان می‌دهند و ثابت می‌کنند که چگونه فناوری‌های دیجیتال می‌توانند جوامع بشری را در هر گوشه‌ای از جهان بهبود بخشند.

نامزدهای WSA 2018 براساس هفت معیار اساسی ارزیابی می‌شوند: محتوا، عملکرد، طراحی، فناوری، نوآوری و میزان تاثیرگذاری براساس معیارهای جهانی و سازمان ملل.

جایزه اجلاس جهانی (WSA)، یک ابتکار بین المللی در چارچوب اجلاس سران سازمان ملل متحد در جامعه اطلاعاتی (WSIS) است. WSA تنها رویداد فنآوری اطلاعات در سرتاسر جهان است که بیش از 180 کشور در آن حضور دارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آتی شهر

آتی شهر با استفاده از فناوری سخت افزاری و نرم افزاری کارت‌های اعتباری از قوی‌ترین طراحان پروژه‌های پرداخت است. مهندسان ما با توجه ضرورت ساماندهی پارک حاشیه‌ای در کلان شهرها، با پشتوانه‌ی تجارب، قابلیت‌ها و توانایی‌های اجرایی، سامانه‌ای را طراحی کرده‌اند که در آن با استفاده از سیستم‌های هوشمند، مشکلات موجود در ساماندهی پارک حاشیه‌ای خیابان‌ها مرتفع شده است.

منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.