کد: 13970711319909799

سیلیکون کابل یاقوت تولید کننده سیم و کابل نسوز سیلیکونی

سیم نسوز و کابل نسوز یا دو روکش چیست؟

کد: 13970711319909799

https://goo.gl/wb1jqj

، کمال‌شهر ، (اخبار رسمی): سیم های نسوز، سیم های مقاوم در برابر حرارت هستند. معمولاً جنس این سیم و کابل های نسوز از سیلیکون است. این سیم و کابل های نسوز سیلیکونی را می توان در دمای 250درجه سانتی گراد برای مدت زمان طولانی و در دمای حدود 300 درجه سانتی گراد برای مدت زمان کوتاه مورد استفاده قرار داد.

سیم دو روکش (سیم نسوز)
سیم نسوز دو روکش سیلیکون | سیلیکون کابل یاقوت تولید کننده تخصصی سیم و کابل نسوز سیلیکونی

سیم نسوز دو روکش بافت سیلیکونی را می توان در دمای ۲5۰ درجه سانتی گراد برای مدت زمان طولانی و در دمای حدود 300 درجه سانتی گراد برای مدت زمان کوتاه مورد استفاده قرار داد.

سیم نسوز و کابل نسوز چیست؟

سیم های نسوز ، سیم های مقاوم در برابر حرارت هستند.  معمولاً جنس این سیم  و کابل های نسوز از سیلیکون است.

این سیم  و کابل های نسوز سیلیکونی را می توان در دمای ۲5۰ درجه سانتی گراد برای مدت زمان طولانی و در دمای حدود300 درجه سانتی گراد برای مدت زمان کوتاه مورد استفاده قرار داد.

این  سیم  و کابل ها  ( سیم نسوز ، کابل نسوز ) که در دماهای بالا مقاومت خوبی از خود نشان می دهند در شرایط آتش سوزی نیز عملکرد بسیار خوبی داشته و معمولاً انعطاف پذیری بالایی دارد و از دوام بالایی برخوردارند.  سیم نسوز و کابل نسوز در برابر بسیاری از مواد شیمیایی ، اسیدها ، روغن ، هوا و اشعه ماوراء بنفش و  شرایط  نامساعد آب و هوایی و گرماری  بالا سازگار هستند .

از ویژگی های دیگر سیم نسوز  و کابل های نسوز این است که در برابر حرارت ، آتش  و همچنین شوک الکتریکی به شدت مقاوم میباشند. این ویژگی ها موجب شده است که این  محصولات ( سیم نسوز و کابل نسوز ) گزینه مناسبی برای سیم کشی های به کار رفته در دمای بالا و غیرمتعارف باشند.

سیم نسوز و کابل نسوز در انواع مختلفی اعم از کابل های ابزار دقیق ، کابل های کنترل ، کابل های قدرت ، کابل های اعلام حریق ، کابل های فشار قوی ، سیم و کابل جرقه زن ، سیم نسوز دو روکش بافت و غیره تولید شده و کاربران این محصولات (سیم و کابل نسوز سیلیکونی) را برای سیم کشی های حیاتی انتخاب می کنند.

شایان ذکر است که سیم نسوز سیلیکونی و کابل نسوز سیلیکونی  با توجه به ویژگی های ذکر شده و متناسب بودن با دماهای مختلف و مقاومت در شرایط آب و هوایی متفاوت در بسیاری از صنایع استفاده گسترده ای دارند.

 سیم نسوز و کابل نسوز انتخاب هوشمندانه ای برای صنایعی همچون :

 • تجهیزات پخت و پز و خشک کردن آن
 • کوره ها
 • ترانسفورماتورها
 • دستگاه های گرمایشی
 • فولاد و نورد گرم
 • تجهیزات آزمایشگاهی
 • تجهیزات اندازه گیری و کنترل
 • موتورها و ژنراتورها
 • تجهیزات پزشکی
 • سیم کشی تجاری
 • سیم کشی خانگی و صنعتی
 • سیم کشی هواپیما ها و صنایع هوا فضا
 • صنایع کاربردی در حوضه نفت،گاز و پتروشیمی پالایشگاهی
 • و همچنین مراکز حساس
 • و …

سیم نسوز و کابل های نسوز همچنین دارای ویژگی هایی نظیر کم وزن، ایمن، قابل اعتماد و کارآمد بوده و آسان حمل میشوند همچنین به آسانی در مدار پیادهسازی میگردند.

سیم و کابل نسوز سیلیکونی مناسب برای تولید سیم در مکانیک، برق و محیط زیست هستند و در برابر سایش، رطوبت و خاک نیز مقاومت بالایی دارند. گفتنی است در برخی موارد این سیم و کابل ها حتی می توانند تا دمای ۲۵۰ درجه سانتی گراد به طور مداوم و بدون مشکل کار کنند.

درنتیجه

همان‌طور که گفته شد سیم نسوز سیلیکونی و کابل نسوز سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت که در دمای بالا مقاومت بالایی دارند میتوانند در سیم کشی های محصولات الکتریکی و الکترونیکی ، لوازم حرارتی ، الکترومتورها ، کوره ، لوازم خانگی نظیر اجاق گاز ها، جارو برقی و المتها که در معرض دماهای مختلف و ولتاژ بالایی هستند  به کار گرفته شوند.

این سیم ها معمولاً دارای قدرت الکتریکی عالی هستند و در برابر شعله و شوک حرارتی از خود مقاومت بالایی نشان می دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سیلیکون کابل یاقوت

شرکت سیلیکون کابل یاقوت تولید کننده سیم و کابل نسوز سیلیکونی و مقاوم در برابر حرارت و آتش تا دمای 1300درجه سانتی گراد ،کابل های اعلام حریق ، سیم نسوز ، سیم نسوز دو روکش،کابل سیلیکونی ، سیم سیلیکونی... این شرکت با دریافت تاییده از سازمان ملی استاندارد ایران مفتخر به تولید سیم و کابل نسوز سیلیکونی میباشد. اطلاع از آخرین محصولات تولیدی و قیمت ها:https://siliconecableyaghout.com

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.