اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970715320599620

سلامت بیشتر با استفاده از ابزارهای تکنولوژیک در «قدم‌های پر جایزه!»

کد: 13970715320599620

https://goo.gl/M99UM9

، (اخبار رسمی): کاربران می‌توانند با به اشتراک گذاشتن تصویر ثبت شده در نرم افزار سلامت گوشی یا ساعت هوشمند با هشتگ GoWithHuawei# در صفحه اینستاگرام خود، در این چالش شرکت کنند.

سلامت بیشتر با استفاده از ابزارهای تکنولوژیک در"قدم های پر جایزه!"
سلامت بیشتر با استفاده از ابزارهای تکنولوژیک در «قدم‌های پر جایزه!»

اهمیت به سلامت در زندگی پرشتاب امروزه نقش مهمی را ایفا می‌کند و همین امر باعث شده است بسیاری از شرکت‌های حوزه تکنولوژی بخشی از توجه خود را معطوف به تولید محصولاتی مرتبط با بحث سلامت مانند انواع گجت و اپلیکیشن‌ها کنند.

در این میان ساعت‌های هوشمند یکی از متداول و محبوب‌ترین ابزارهای مدیریت سلامت هستند هم از نظر در دسترس بودن و هم از نظر تنوع اپلیکیشن‌هایی که می‌توانند المان‌های ضربان قلب، تنفس، قدم شمار و ... را داشته باشند. ولی تا چه حد این ابزارها ما را ترغیب به کنترل سلامتی می‌کنند؟

بخش موبایل و تجهیزات مصرفی هوآوی با هدف ترویج توجه بیشتر به سلامت با بهره‌گیری از ابزارهای تکنولوژیک طی چالشی کاربران را تشویق به پیاده‌روی بیشتر در طول روز می‌کند. کاربران می‌توانند با به اشتراک گذاشتن تصویر ثبت شده در نرم افزار سلامت گوشی یا ساعت هوشمند با هشتگ #GoWithHuawei در صفحه اینستاگرام خود، در این چالش شرکت کنند.

هوآوی در این چالش کاربران را محدود به استفاده  از تجهیزات سلامت برند خود نمی‌کند و کاربران با تجهیزات مرتبط سایر برندها می‌توانند در این مسابقه سلامت شرکت کنند.

در این چالش که «قدم های پرجایزه!» نام دارد، هر شرکت کننده‌ای که در یک روز بیشتر از 9000 قدم راه رفته‌ باشد، دو فرصت دریافت می‌کند:
1- فرصت شرکت در قرعه‌کشی با جوایزی از جنس سلامتی مانند ترازوی هوشمند هوآوی و دستبند سلامت هوآوی
2- فرصت دعوت به رویدادهایی جذاب با موضوع سلامت در تهران و شهرهای دیگر

این رویداد که از سوی رسانه‌های تراز اول کشور در حوزه تکنولوژی و اخبار روز حمایت شده است از چهاشنبه 11 مهر ماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در صفحه هوآوی موبایل فارسی در اینستاگرام بازدید یا مستقیماً روی لینک زیر برای ورود به پست مربوط به این چالش کلیک کنید:

 https://urlgeni.us/instagram/KYLe

به علاوه با جستجوی هشتگ GoWithHuawei#، شرکت کنندگان می‌توانند این رویداد را مشاهده کنند، شاید دوستان شما قبل از شما به این چالش وارد شده باشند!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]