کد: 13970729322978726

حراج دائمی ریسه گالری

کد: 13970729322978726

https://goo.gl/4LDdUm

، تهران , (اخبار رسمی): هدیه گرفتن را همه دوست دارند، شاید چون هدیه دادن یک نوع قدردانی به حساب می‌آید. همه به همراهان زندگی خود هدیه می‌دهند تا آن‌ها را خوشحال کنند و به آن‌ها نشان دهند که قدردان همراهی آنها هستند. ریسه گالری به پاس قدردانی از کاربران خود، حراجی دائمی را در نظر گرفته است.

حراج دائمی ریسه گالری
حراج دائمی ریسه گالری

حراج محصولات ریسه گالری به پاس قدردانی از کاربران آن است که همیشه همراه ریسه گالری بوده‌اند. آنچه کاربران در حراج ریسه گالری می‌بینند محصولاتی است که به آنها پیشنهاد شده است تا با تخفیفی ویژه از ریسه گالری دریافت کنند. 

حراج ریسه گالری با هدف ارائه مناسب‌ترین قیمت‌ها در اختیار کاربران قرار گرفته است. این حراج پیشنهادی است در زمانی محدود برای هر محصولی که در این بخش قرار می‌گیرد.

زمانی که برای هر محصول در این حراجی در نظر گرفته شده است محدود است، اما مطمئنا برای کاربرانی که همیشه با ریسه گالری همراه بوده‌اند زمان مناسبی است تا از بهترین پیشنهاد قیمت‌های محصولات استفاده کنند.

ایرانی‌ها ضرب المثل‌های خوبی دارند که نشان دهنده فرهنگ و اعتقادات انسانی آنها است. از قدیم الایام ایرانی‌ها معتقد بودند که «کار نیکو کردن از پر کردن است».  ریسه گالری هم این هدیه دادن‌ها و حراج گذاشتن‌ها را بهانه‌ای برای کم کردن باقی خدمات قرار نداده است. چرا که هنرمندان ایران هنر دست خود را به حراج نگذاشته‌اند.

محصولات ریسه گالری چه از بخش حراج انتخاب شود و چه از بخش اصلی سایت، با همان کیفیت مختص خود و در همان مدت زمانی که وعده شده است (اگر تهران باشید 2 ساعت کاری و اگر شهرستان، 2 روز کاری) ارسال خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ریسه گالری

ارائه دهنده :دستبند پا بند گردنبند بند عینک

منتشر شده در سرویس:

حراج و تخفیف