اطلاعات تماس
  • 021882*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970820327069921

بهترین بیمه عمر چیست؟

کد: 13970820327069921

https://goo.gl/DPeyu9

، تهران , (اخبار رسمی): با همه تبلیغاتی که درباره بیمه عمر توسط شرکت‌های مختلف بیمه‌ای انجام می­‌شود، تقریبا اکثر مردم تا حدودی اسم بیمه عمر را شنیده­ و با برخی از مزایای آن هم آشنا شده‌اند. حال اگر این افراد بخواهند که بیمه عمر خریداری کنند حتما با دقت بیشتری این خرید را انجام می­‌دهند تا بهترین بیمه عمر را انتخاب کنند.

بهترین بیمه عمر چیست؟
بهترین بیمه عمر چیست؟

انتخاب بهترین بیمه عمر

همه شرکت­‌های بیمه زیر نظر بیمه مرکزی هستند و بر اساس قوانین و شرایط بیمه مرکزی فعالیت می­‌کنند و در  برخی از شرایط و پوشش‌­ها مشترک هستند ولی تفاوت­‌هایی در سقف پرداخت و یا میزان سود دهی و … بین آن‌ها وجود دارد. در این انتخاب هدف بیمه گذار از خرید بیمه عمر بسیار مهم است که به چه علت این بیمه نامه را خریداری می‌­کند؟ آیا پوشش‌­های بیمه عمر برای شما مهم است یا سرمایه گذاری این بیمه نامه؟ نحوه پرداخت خسارت شرکت بیمه در زمان خسارت چگونه است؟ برای انتخاب بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری می‌توان چندین معیار مختلف را بررسی کرد:

۱– بهترین بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از نظر بیمه مرکزی

شاید بهترین راه برای اطمینان از انتخاب بیمه نامه، اعتماد کردن به بیمه مرکزی است که کدام شرکت بیمه را به عنوان برترین شرکت بیمه معرفی می‌کند. بیمه مرکزی هر ساله گزارشی را بر اساس سطح توانگری شرکت های بیمه منتشر می‌کند که در این گزارش توانگرترین شرکت های بیمه بر اساس سطح رضایت مشتریان، تعهداتی که در پرداخت سود دهی هر کدام از شرکت های بیمه دارد، میزان پاسخ گویی شرکت‌های بیمه در مقابل بیمه گذاران و … معرفی می‌کند. توانگرترین شرکت بیمه در واقع بهترین شرکت بیمه از نظر بیمه مرکزی است. برای دیدن نتایج این گزارش به مطلب رتبه ‌بندی بیمه های عمر رجوع کنید.

۲- بهترین بیمه عمر از نظر سود دهی

همان‌طور که می‌دانیم سرمایه گذاری بخش مهمی از بیمه نامه‌های عمر است که شاید علت خرید بیمه عمر توسط بسیاری از افراد استفاده از مزیت سرمایه‌گذاری این بیمه نامه است. هر ساله شرکت‌­های بیمه دو نوع سود تضمینی و مشارکتی به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می­‌کنند. سود تضمین که توسط بیمه مرکزی مشخص می‌­شود و تقریبا برای همه شرکت‌های بیمه یکسان است، تفاوت در سود مشارکت است که نهایتا باعث تفاوت در سود دهی سرمایه‌گذاری بیمه نامه‌های عمر می‌شود. اگر مهمترین معیار شما سرمایه گذاری در بیمه عمر است می‌توان سود پرداختی سال‌های قبل آن شرکت بیمه را بررسی کرد و سود دهی آینده آن‌ها را تخمین زد. البته باید این نکته را در نظر داشت که از شفافیت سود اعلام شده مطمئن باشید.

۳– بهترین بیمه عمر از نظر پوشش‌های بیمه‌ای

سرمایه فوت در شرکت‌های مختلف متفاوت می‌باشد و بر اساس آخرین مصوبه بیمه مرکزی، سقف پوشش فوت در برخی از شرکت‌های بیمه از جمله بیمه عمر کارآفرین و بیمه عمر سامان تا 500 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

بیمه عمر پاسارگاد برای هر بیماری تحت پوشش به صورت جداگانه و بر اساس سقف مشخص شده خسارت پرداخت می‌کند. سقف پوشش بیماری در بیمه عمر پاسارگاد برای هر بیماری تا سقف 40 میلیون تومان می­‌باشد. در بیمه عمر کارآفرین سقف پوشش بیماری تا 50 میلیون تومان است. بیمه عمر مان ایران برای همه بیماری‌ها تا سقف 20 میلیون تومان خسارت پرداخت می­‌کند و برای بیماری سرطان پوشش جداگانه‌ای را ارائه می‌کند.

بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر ایران، بیمه عمر سامان، بیمه عمر ما، بیمه عمر کارآفرین از جمله شرکت‌هایی هستند که مستمری از کارافتادگی به بیمه گذاران ارائه می‌‌کنند.

۴– بهترین بیمه عمر از نظر مردم

میزان تبلیغات شرکت‌های بیمه در باره بیمه عمر می تواند در انتخاب افراد موثر باشد، ولی سطح رضایت بیمه‌گذاران از بیمه نامه‌های عمر از مهمترین رکن­‌های انتخاب بهترین بیمه  عمر است. ارائه خدمات متنوع و پرداخت خسارت به موقع و برخی از موارد دیگر می‌باشد. سطح رضایت بیمه گذاران در بیمه مرکزی ثبت شده و هر ساله به صورتگزارش رضایتمندی بیمه‌گذاران ارائه می‌کند که می تواند یک مرجع برای انتخاب باشد و با بررسی گزارش بیمه مرکزی می‌توان شرکت بیمه مورد نظر را انتخاب کرد. 

۵– بهترین بیمه عمر از نظر کارشناسان بیمه

با توجه به این که شرایط بیمه نامه‌های عمری که از طرف شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود نزدیک به هم است، انتخاب بهترین بیمه عمر از نظر کارشناسان بی‌طرف که بهترین بیمه‌نامه را با بهترین شرایطی که مد نظر مشتری باشد ارائه می‌کند می‌تواند مهمترین گزینه باشد. هر کارشناس بیمه موظف است که بر اساس نیاز مشتری بیمه نامه عمرش را طراحی کند تا بیمه گذار بتواند از همه مزایای بیمه عمری که دارد استفاده کند. در این میان نقش کارگزاران بیمه نسبت به نمایندگان یک شرکت بیمه پررنگ تر دیده می‌شود.

علاقه‌مندان برای اینکه بتوانند از نظر کارشناسان بی‌طرف برخوردار شوند می‌توانند با مراجعه به سایت بیمه تایم جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید بیمه عمر کمک بگیرند. بیمه تایم یک سامانه آنلاین خرید بیمه است که از طریق کارگزاران رسمی بیمه خود که سال‌ها تجربه در صنعت بیمه دارند اقدام به مشاوره و فروش آنلاین بیمه می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021882*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه