اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139708273286010090

جاب ویژن، ارائه‌دهنده خدمات به کارجویان براساس سیستم هوشمند انطباق

کد: 139708273286010090

https://goo.gl/WiY2d6

، تهران , (اخبار رسمی): چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه 20 درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاهی بیکار هستند. طبیعتا این مساله دلایل متعددی دارد اما یکی از دلایل مهم که شاید کمتر به آن توجه شده باشد، ضعف در اطلاع‌رسانی و عدم آگاهی از فرصت‌های شغلی در بازار کار است.

جاب ویژن، ارائه‌دهنده خدمات به کارجویان براساس سیستم هوشمند انطباق
جاب ویژن، ارائه‌دهنده خدمات به کارجویان براساس سیستم هوشمند انطباق

برای حل این مشکل جمعی از نخبگان دانشگاه شریف به پشتوانه برگزاری موفق 10 دوره نمایشگاه کار با راه اندازی سایت «جاب ویژن» توانسته‌اند اعتماد 2000 سازمان معتبر از جمله اسنپ، ایرانسل، بانک خاورمیانه، سایپا، یونیلیور،BAT Pars، داروسازی دکتر عبیدی، فومن‌شیمی، کانون تبلیغاتی ایران‌نوین،توسن، همکاران‌سیستم،گروه اینترنتی ایران، هایپر استار و استیل البرز را برای جذب نیروهای متخصص جلب کنند. تاکنون متخصصان زیادی به کمک جاب ویژن توانسته‌اند به استخدام این سازمان‌ها در بیایند.

خدمات جاب‌ویژن برای کارجوها

امکان ساخت رزومه به دو زبان فارسی و انگلیسی:

در جاب ویژن با تکمیل رزومه فارسی، 85 درصد رزومه انگلیسی هم به طور خودکار تکمیل می‌شود. به این ترتیب با صرف زمانی اندک، امکان ساخت دو رزومه استاندارد فارسی و انگلیسی به صورت هم‌زمان فراهم می‌شود.

خودشناسی و ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی و فردی:

با شرکت در آزمون‌های ارزیابی و خودشناسی جاب‌ویژن می‌توان علایق و تمایلات شخصیتی و شغلی خود را بهتر شناخت. این امر موجب انتخاب آگاهانه‌تر مشاغل می‌شود. این آزمون‌ها شامل آزمون تیپ‌سنجی شغلی هالند، شخصیت‌شناسی MBTI و NEO، هوش‌های چندگانه و هوش هیجانی هستند.

جستجوی فرصت‌های شغلی براساس سیستم هوشمند انطباق:

یکی از دغدغه‌های اصلی کارجوها در هنگام ارسال رزومه این است که کدام موقعیت شغلی برای آن‌ها مناسب است. برای پاسخ به این دغدغه، جاب‌ویژن با ابداع سیستم هوشمند انطباق، میزان انطباق هر کارجو با هر موقعیت شغلی را نمایش می‌دهد. بنابراین کارجو پیش از ارسال رزومه دقیقا مطلع خواهد شد که رزومه‌اش با هر موقعیت شغلی چه میزان انطباق دارد. حتی می‌تواند تمام موقعیت‌های شغلی را بر اساس میزان انطباق با رزومه خود، مرتب کند.

امکان معرفی صوتی و افزودن نمونه‌کار:

یکی از ویژگی‌های انحصاری جاب‌ویژن امکان معرفی صوتی است. کارجو یان با استفاده از این ویژگی می‌توانند در قالب یک فایل صوتی 2 دقیقه‌ای خود را به سازمان‌ها معرفی کنند و از این طریق شانس استخدام خود را افزایش دهند. هم‌چنین امکان ارسال نمونه‌کار برای موقعیت‌های شغلی در حوزه گرافیک و برنامه‌نویسی فراهم است.

علاقه‌مندان و جویندگان کار متخصص برای استفاده از این خدمات می‌توانند به سایت جاب ویژن مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جاب ویژن

جاب ویژن مجموعه ای است که از دل نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف برخاسته است و با اندوخته تجربه برگزاری موفق ۹ دوره و به پشتوانه دیتابیسی غنی از کارجویان و فارغ التحصیلان معتبرترین دانشگاههای کشور وارد فضای جذب و گزینش نیروی انسانی شده است تا به عنوان اولین ارائه دهنده بسته جامع خدمات کارمندیابی و استخدام در ایران، همراه سازمانها در تمامی مراحل استخدام باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]