اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970827328656228

بیمه، رایگان درب منزل

کد: 13970827328656228

https://goo.gl/NvBtTg

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها بسیاری از فعالیت‌ها و البته خرید افراد به صورت آنلاین انجام می‌گیرد و دیگر نیازی به سفرهای آزاردهنده درون شهری و تحمل بار سنگین ترافیکی نیست. شاید بتوان گفت دیگر دورانی که افراد برای خرید خود باید ساعت‌ها در صف می‌ایستادند، به اتمام رسیده است.

بیمه، رایگان درب منزل
بیمه، رایگان درب منزل

این روزها بسیاری از فعالیت‌ها و البته خرید افراد به صورت آنلاین انجام می‌گیرد و دیگر نیازی به سفرهای آزاردهنده درون شهری و تحمل بار سنگین ترافیکی نیست. شاید بتوان گفت دیگر دورانی که افراد برای خرید خود باید ساعت‌ها در صف می‌ایستادند، به اتمام رسیده است و خریدهای اینترنتی و دریافت خدمات آنلاین زندگی را برای مردم بسیار راحت‌تر از گذشته کرده است.

یکی از انواع فعالیت‌هایی که می‌توان از طریق اینترنت و با صرف زمانی بسیار اندک انجام داد، استفاده از خدمات بیمه آنلاین است به طوری که می‌توان با مراجعه به سایت بیمه بازار، خدمات آنلاین متنوعی در اختیار گرفت. دریافت انواع بیمه همچون بیمه آتش‌سوزی، بیمه اتومبیل و... همگی از طریق سایت انجام می‌گیرد و پس از اتمام مراحل ثبت نام و خرید، بیمه نامه را به صورت کاملا رایگان درب منزل تحویل داده خواهد شد.

وجود 23 میلیون بیمه‌نامه در کشور

مطابق آمار 23 میلیون بیمه‌نامه در کشور ایران وجود دارد. تصور کنید صاحبان تک تک آنها بخواهند به صورت حضوری در صدد تمدید آن برآیند یا افراد جدیدی بخواهند از خدمات بیمه استفاده کنند. اگر هر کدام از آنها تنها و تنها دو ساعت از زمان خود را صرف مراجعه به دفاتر بیمه کنند، چه میزان زمان تلف خواهد شد؟ آیا این امر بر بار ترافیکی شهری نیز اثر گذار است؟ آلودگی هوا چطور آیا می‌تواند از این حجم سفرهای درون شهری تاثیر پذیرد؟ قطعا پاسخ مثبت است و این میزان از رفت و آمد می‌تواند لطمات بسیاری به همراه داشته باشد. پس چه چیز بهتر از این که افراد بتوانند به صورت آنلاین خرید خود را انجام داده و از سفرهای درون شهری خودداری کنند؟

مزایای بیمه آنلاین

دریافت خدمات و همچنین انجام خریدهای آنلاین، مزایای بسیاری به همراه دارد که در ادامه با نمونه‌هایی از آنها آشنا می‌شوید:

  1. مقایسه همزمان شرکت‌های بیمه: یکی از مهم‌ترین مزایایی که بیمه آنلاین دارد این است که می‌توان به راحتی تمامی شرکت‌های بیمه را به صورت یکجا کنار هم داشت و با مقایسه قیمت‌ها و خدمات آنها بهترین‌ها را انتخاب کنید.
  2. استفاده شبانه روزی از بیمه آنلاین: یکی دیگر از ویژگی‌های بیمه آنلاین این است که در هر ساعتی از شبانه روز می‌توان نسبت به خرید آنلاین بیمه اقدام کرد. این ویژگی برای افراد کارمندی که امکان این امر را ندارند تا ساعت اداری از محل کار خود خارج شوند، ویژگی منحصر به فردی به حساب می‌آید.
  3. کاهش بار ترافیکی و حفظ محیط زیست: کاهش بار ترافیکی، آلودگی هوا و مصرف سوخت و مقابله با اتلاف وقت در پی کاهش سفرهای درون شهری، یکی از ویژگی‌های مهمی است که می‌توان به آن اشاره کرد. از طرف دیگر از میان برداشتن استهلاک حاصل از جا به جایی اهمیت بسیار بالایی دارد که باید مورد توجه قرار داد.
  4. دریافت رایگان بیمه نامه: دریافت رایگان بیمه نامه در کمترین زمان ممکن نیز از دیگر مزایای استفاده از بیمه آنلاین است و می‌توان با ارائه آدرس منزل و محل کار خود بیمه‌نامه را به صورت کاملا رایگان دریافت کرد.
  5. آشنایی با انواع بیمه: استفاده از خدمات آنلاین بیمه این امکان را فراهم می‌آورد تا به راحتی با انواع بیمه‌های موجود مانند بیمه شخص ثالث، بیمه خودرو، بیمه مسافرتی و... آشنا شده و مزایا و خدمات آنها را با یکدیگر مقایسه کرد.

چگونه بیمه را آنلاین خریداری کنیم؟

در حال حاضر امکان خرید بیمه هم به صورت حضوری و در دفاتر نمایندگی بیمه و هم به صورت غیرحضوری یا آنلاین در سایت‌های فروش بیمه اینترنتی فراهم است.

در میان روش‌های آنلاین خرید بیمه، می‌توان از سایت بیمه بازار به عنوان مرجع کاملی از شرکت‌های بیمه‌ای برای مقایسه آسان همه شرکت‌های بیمه‌ای ایران و خرید آنلاین بیمه‌های ثالث، بدنه، بیمه آتش سوزی، عمر و موبایل مراجعه کرد.

به منظور خرید آسان و سریع بیمه، تنها کافی است آدرس www.bimebazar.com را در مرورگر خود وارد کرده و پس از انتخاب بیمه مورد نظر و پر کردن اطلاعات مورد نیاز، لیست قیمتی بیمه‌های ویژه خود را مشاهده کرد. پس از انتخاب هر شرکت بیمه متناسب با معیارهای مورد نیازتان، می‌توانید به راحتی و با پرداخت آنلاین، بیمه را خریداری کنید. پس از تکمیل خرید در این سایت، بیمه شما صادر شده و در کمترین زمان ممکن و به صورت رایگان بیمه‌نامه به محل دلخواهی که تعیین کرده‌اید ارسال خواهد شد. در این فرآیند تنها کافی است با چند کلیک و وارد کردن اطلاعات خودروی خود، در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به رفت و آمد به دفاتر بیمه‌ای شرکت‌های مختلف، بهترین بیمه را انتخاب و خرید کرد. سایت بیمه بازار تنها برای تهران نبوده و ارسال رایگان به شهرستان‌ها را نیز دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه بازار

بیمه بازار؛ قدرت انتخاب بهترین بیمه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه