کد: 13970829329159620

مدیرعامل هواوی:

هواوی تا سال 2020 به جایگاه نخست در بازار گوشی‌ هوشمند جهان خواهد رسید

کد: 13970829329159620

https://goo.gl/gP1VbK

، (اخبار رسمی): به گفته ریچارد یو، هوآوی این قابلیت را دارد که تا پایان سال آینده رتبه دوم جهان را در حوزه تولید گوشی‌های هوشمند از آن خود کند.

هواوی تا سال 2020 به جایگاه نخست در بازار گوشی‌ هوشمند جهان خواهد رسید
هواوی تا سال 2020 به جایگاه نخست در بازار گوشی‌ هوشمند جهان خواهد رسید

ریچارد یو در مصاحبه‌ای که در حاشیه رونمایی از Huawei P20 انجام شد، گفت: «هوآوی این قابلیت را دارد که تا پایان سال آینده رتبه دوم جهان را در حوزه تولید گوشی‌های هوشمند از آن خود کند.» اگر چه اینطور به نظر می‌رسد که روند پیشرفت شرکت هوآوی پر سرعت‌تر از انتظارات مدیرعامل این شرکت پیش می‌رود.

همچنین  آمار‌های به دست آمده از IDC در سه ماهه دوم و سوم سال جاری حاکی از آن است که هوآوی توانست با غلبه بر رقیب خود اپل، عنوان جایگاه دوم بازار گوشی‌های هوشمند جهان را نصیب خود کند.

حال شاهد این هستیم که هوآوی موفق به سبقت از دیگر رقبا شده و جایگاه دوم جهانی را حتی زودتر از انتظارات مدیرعامل این شرکت به دست آورده است. ریچارد یو در مصاحبه‌ای به روند پیشرفت هوآوی اشاره کرد و گفت: «تا سال آینده فاصله بین شرکت هوآوی در جایگاه دوم  و جایگاه اول جهان بسیار کم خواهد شد و ممکن است هم سطح سامسونگ در این لیست قرار بگیریم و حداقل تا سال 2020 این شانس را خواهیم داشت که جایگاه نخست جهان را از آن خود کنیم.»

بر اساس گزارش IDC که پیشتر به آن اشاره شد، هوآوی در سال 2010 اولین گوشی اندرویدی IDEOS Android که با استفاده از نام تجاری خود رونمایی کرده بود را با قیمت تنها 60 یورو روانه بازارهای جهانی کرد، این در حالی است که  امسال هوآوی گوشی‌هایی را با قیمتی فراتر از 1000 دلار به بازارعرضه کرده است . ریچارد یو همچنین گفت: بزرگ‌ترین پیشرفت پیش‌بینی شده برای محصولات هوآوی در 10 سال آینده، قابلیت هوش مصنوعی تلفن‌های همراه خواهد بود. علاوه بر این امید است هوآوی بتواند به هوشمندترین و کامل‌ترین ارائه دهنده راه‌کارهای زندگی هوشمند امروزه بدل شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.