اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970903329669620

هفته شگفت انگیز دیجی کالا با طعم هوآوی

هفته پرجایزه هوآوی و دیجی‌کالا

کد: 13970903329669620

https://goo.gl/NnBfpQ

، (اخبار رسمی): با خرید از سایت دیجی‌کالا در این هفته می‌توانید در قرعه‌کشی جوایز هیجان‌انگیز با حمایت هوآوی شرکت کنید و یکی از برندگان خوشحال این کمپین باشید.

هفته پرجایزه هوآوی و دیجی‌کالا
هفته پرجایزه هوآوی و دیجی‌کالا
کمپین «یک هفته به خرید» از روز ۲۸ آبان ماه تا ۵ آذر ۱۳۹۷ در سایت دیجی‌کالا با حمایت هوآوی با جوایز ویژه منتظر شماست. با خرید از سایت دیجی‌کالا در این هفته می‌توانید در قرعه‌کشی جوایز هیجان‌انگیز با حمایت هوآوی شرکت کنید و یکی از برندگان خوشحال این کمپین باشید.

در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی کمپین «یک هفته به خرید»، دیجی کالا با حمایت هواوی به برندگان یک دستگاه گوشی هوشمند Huawei Mate 10 Porsche design و همچنین یک دستگاه گوشی Mate 20 pro Huawei اهدا می‌کند، علاوه بر این هوآوی در این کمپین برای سایر برندگان هم به قید قرعه یک دستگاه اسپیکر بلوتوث به عنوان جایزه خرید از کمپین «یک هفته به خرید» در نظر گرفته است.

روز بیستم آذر ماه زمان برگزاری قرعه‌کشی است، از میان افرادی که در بازه ۲۸ آبان لغایت ۵ آذر ۹۷ ، خریدهای موفق و نهایی از دیجی کالا داشته‌اند، ۲۸ نفر برگزیده شده و جوایزشان را از طرف هوآوی دریافت می‌کنند.

به علاوه هواوی در صفحه اجتماعی خود در اینستاگرام یعنی Huaweimobilefarsi جوایز ارزنده دیگری را نیز برای شما در نظر گرفته که با مراجعه به این صفحه می توانید از جزئیات آن مطلع شوید.

هفته پر جایزه‌ای داشته باشید!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حراج و تخفیف