اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970906330119927

سومین دوره آموزشی اینستاگرام در تاریخ 15 آذر 97 اجرا می‌شود

برگزاری دوره آموزشی چگونه در اینستاگرام حرفه‌ای شویم توسط گروه فناوری نیماد

کد: 13970906330119927

https://goo.gl/TVjx5o

، کرمان , (اخبار رسمی): دوره‌ای با عنوان دوره آموزشی «چگونه در اینستاگرام حرفه ای شویم» در سالن آموزش گروه نیماد در تاریخ 15 آذر 97 برگزار خواهد شد تا علاقه‌مندان موضوع بازاریابی و فروش حرفه‌ای در اینستاگرام از این فرصت بهره ببرند.

برگزاری دوره آموزشی چگونه در اینستاگرام حرفه ای شویم توسط گروه فناوری نیماد
چگونه در اینستا گرام حرفه ای شویم

به گزارش روابط عمومی شرکت نیماد، مدیرعامل این مجموعه با بیان این خبر، درباره اهمیت و دلایل برگزاری این دوره گفت: با توجه به گستردگی و تنوع بسترهای بازاریابی در اینستاگرام، بسیاری از بازاریابان حرفه­‌ای بر این باور هستند می‌توانند از طریق اینستاگرام فروش نسبتا خوبی را داشته باشند؛ اما این موفقیت نیازمند داشتن دانش کافی و به‌کارگیری استراتژی‌های صحیح و کارآمد بازاریابی است.

وی در زمینه نکات آموزشی این دوره و مزایای آن برای شرکت کنندگان افزود: در این کارگاه علاوه بر آشنایی با اینستاگرام و روش‌های صحیح تولید محتوا در این شبکه اجتماعی پربازدید، تکنیک‌های کارآمد برای اتخاد استراتژی‌های موفق بازاریابی را فراخواهید گرفت.

گفتنی است این دوره آموزشی 15 آذر 97 در سه جلسه طی یک روز (5 ساعت) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره، می‌توانند به سایت nimaad.com مراجعه و یا با شماره 03432523010 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه فناوری نیماد

گروه فناوری نیماد ارائه دهنده خدمات: فروش و استقرار نرم افزار سی آر ام، طراحی سایت، مشاوره کسب وکار، برگزار کننده کارگاه های آموزشی و پنل پیام کوتاه در خدمت شما می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | تبلیغات و روابط عمومی