کد: 13970918332375904

نصب دوربین مداربسته در پارکینگ عمومی

کد: 13970918332375904

https://goo.gl/hsbkqZ

، تهران ، (اخبار رسمی): نصب دوربین مداربسته در پارکینگ‌های عمومی اهمیت بسیار زیادی دارد. با طراحی یک سیستم نظارت تصویری اصولی و پیشرفته می‌توان امینت محیط را تا حد زیادی تامین کرده و از وقوع سرقت جلوگیری کرد.

نصب دوربین مداربسته در پارکینگ عمومی – محیط اطراف پارکینگ
نصب دوربین مداربسته در پارکینگ عمومی – محیط اطراف پارکینگ

نصب دوربین مداربسته در پارکینگ های عمومی اهمیت بسیار زیادی دارد. با طراحی یک سیستم نظارت تصویری اصولی و پیشرفته می‌توان امینت محیط را تا حد زیادی تامین کرده و از وقوع سرقت جلوگیری کرد.

در بخش‌های گذشته، در مورد اهمیت نصب دوربین مدار بسته در فضای داخلی پارکینگ و همچنین ایستگاه‌های کنترل رفت و آمد در ورودی پارکینگ‌ها صحبت شد.

مزایای نصب دوربین مداربسته در پارکینگ عمومی

در این بخش به بیان اهمیت محوطه اطراف پارکینگ‌های عمومی پرداخته می‌شود.

محیط اطراف پارکینگ

برخی از پارکینگ‌ها علاوه بر فضای داخلی که گاها به چند طبقه نیز می‌رسد، دارای محوطه بزرگی هستند که به صورت عمومی برای پارک کردن ماشین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. حفظ امنیت این بخش بسیار مهم و قابل توجه است. همچنین به دلیل شرایط خاص آب و هوایی لازم است راهکارهای ویژه‌ای برای آن در نظر گرفته شود.

محوطه خارجی پارکینگ‌ها، غالبا بخش‌های مختلفی دارند که برای تجهیز هر یک از آنها به سیستم نظارتی، باید راه حل خاصی اندیشیده شود.

به طور کلی کارشناسان نصب دوربین مداربسته پیشنهاد می‌کنند که برای کنترل و مانیتورینگ فضاهای باز اطراف پارکینگ از دوربین اسپید دام استفاده شود. دوربین مداربسته اسپیددام قابلیت گردش دارد و به این ترتیب زوایای بیشتری را پوشش می‌دهد.

در حال حاضر مدل‌های متنوعی از دوربین مداربسته در بازار موجود است که هر یک قابلیت‌های ویژه‌ای دارند.

لازم است پس از بررسی دقیق محیط و در نظر گرفتن تجهیزات مورد نیاز با یک کارشناس زبده در این حوزه مشورت شود و سپس مدل مناسب دوربین مداربسته را خریداری کرد.

دوربین PTZ دارک هایک ویژن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای محیط  باز اطراف پارکینگ خواهد بود.

دوربین مداربسته PTZ دارک یک دوربین مداربسته 2 مگاپیکسلی با کیفیت تصویر فول اچ دی Full HD است که قابلیت زوم اپتیکال 23x دارد و با مجهز بودن به مشخصه «تعقیب هوشمند» می‌تواند سوژه‌های مشخص شده را دنبال کند.

از دیگر محیط‌های استراتژیک و مهم در پارکینگ‌های عمومی اتاق نگهبان و مرکز مدیریت است که به دلیل حجم بالای رفت و آمد افراد مختلف، لازم است توجه زیادی به این محل‌ها شود.

اتاق حراست یا نگهبانی

در مجموعه‌های بزرگ، غالبا تردد افراد یا هر واقعه دیگری از قسمت اتاق حراست یا نگهبانی کنترل می‌شود به همین علت نصب دوربین مداربسته مناسب در این بخش بسیار مهم است.

مرکز مدیریت

مهمترین بخش یک سیستم نظارت تصویری، مرکز مانیتورینگ یا مدیریت اطلاعات خواهد بود. این محل باید طوری انتخاب شود که افراد متفرقه نتوانند به راحتی به آنجا دسترسی پیدا کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایده برتر پارسیان

انواع کالای دیجیتال در فروشگاه آنلاین ماشین های اداری ایده برتر پارسیان

منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.