اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139709263340910496

تبدیل پایان نامه به کتاب در کمتر از یک ماه

کد: 139709263340910496

https://goo.gl/PkUH1o

، تبریز , (اخبار رسمی): یکی از راه‌های تقویت رزومه دکتری برای مصاحبه، تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به فرم کتاب است.

تبدیل پایان نامه به کتاب در کمتر از یک ماه
چاپ کتاب از پایان نامه

موسسه پژوهشی سینا با سال‌ها تجربه در امر چاپ کتاب، پایان‌نامه‌‌های ارزشمند را در کمترین زمان، کمترین هزینه، بهترین کیفیت و البته در تیراژ دلخواه (حتی 10 جلد) در قالب کتاب به چاپ می‌رساند

کارشناسان موسسه سینا برای تبدیل پایان نامه به کتاب، به ترتیب زیر عمل می‌کنند:

1. حذف کلمات اضافی: در پایان نامه هر جا که از کلماتی چون: پایان نامه، مقاله، تحقیق، پژوهش و ... استفاده شده است به جای آن کلمه کتاب به کار برده می‌شود.

2. جایگزین کردن برخی عبارت‌ها: کلماتی مانند استاد راهنما، استاد مشاور، عنوان‌های مربوط به دانشگاه، دانشکده، گروه تحصیلی و ... را که نشانه‌های پایان نامه هستند حذف کرده و به جای آن عناوین مؤلف کتاب، زیر نظر استاد ...، با مقدمه استاد... جایگزین می‌شود.

3. نوشتن پیشگفتار و مقدمه: به جای چکیده و طرح مسأله (مقدمه) در پایان نامه، برای کتاب باید پیشگفتار و مقدمه نوشته شود. همچنین اهداف، فرضیه‌ها و طرح مسأله در راستای اهداف، موضوع یا مسأله کتاب بازنویسی شده و به قسمت مقدمه کتاب منتقل می‌شود. کلمات کلیدی پایان نامه نیز حذف می‌شود. در مقدمه حتماً باید قید شود که کتاب برگرفته از پایان نامه است و لذا باید در پیشگفتار کتاب به استاد راهنما و یا مشاور و نام دانشگاه اشاره شود و در صورت همکاری آن‌ها با دانشجو از آنها تقدیر و تشکر شود. همچنین می‌توان بخش‌های مربوط به نتیجه‌گیری که در انتهای پایان نامه یا در انتهای هر فصل می‌آید ویرایش کرده و به مقدمه کتاب منتقل داد؛ جایی که در آن از اهداف و نتایج اثر نوشته شده است.

4. بخش‌بندی جدید: با توجه به تغییراتی که در تبدیل پایان نامه به کتاب وجود دارد و در این تبدیل ممکن است بخش‌هایی حذف و بخش‌هایی دیگر افزوده شود و یا در آن‌ها از لحاظ ساختاری و محتوایی تغییراتی صورت گرفته شود؛ مطالبی کم یا اضافه شود، مثلاً ممکن است آمارها، عکس‌ها، نمودارها، جدول‌ها و ... به طور کلی از پایان نامه حذف و یا به قسمت انتهایی کتاب، در قالب بخش ضمیمه‌ها منتقل شوند. بنابراین ضرورت دارد در بخش بندی‌های کتاب نسبت به پایان نامه بازنگری صورت گیرد. البته باید به تناسب بین عناوین دقت کرد تا عناوین جدید بخش‌های کتاب متناسب با پایان نامه باشد.

5. بازبینی در فهرست مطالب: با توجه به تغییرات در برخی از بخش‌ها و عنوان‌های اصلی و فرعی، که در نتیجه آن تعداد صفحات و شماره صفحه کتاب نسبت به پایان‌نامه متفاوت خواهد بود، ضروری است این تغییرات در قسمت فهرست مطالب نیز اعمال شده و شماره صفحه فصل‌ها و عنوان‌های کتاب مشخص شود. همچنین با توجه به افزایش تعداد صفحات کتاب نسبت به پایان نامه، به جهت تبدیل قطع آن از قطع رحلی(A4) در پایان نامه به قطع وزیری در کتاب، شماره صفحات کتاب متفاوت از پایان نامه و بیشتر از آن خواهد بود. البته نوشتن فهرست مطالب در کتاب‌های با حجم زیاد و کتاب‌هایی که دارای فصل‌ها و زیر فصل‌های زیادی هستند به دو صورت فهرست اجمالی، که شامل عناوین بخش‌های اصلی است، و فهرست تفصیلی که دربردارنده تمامی فصل‌ها و محتویات آنها است، مرسوم است.

6. نوشتن فهرست منابع: با توجه به تغییر صورت گرفته فرآیند تبدیل پایان نامه به کتاب و کسب اطلاعات جدید برای نویسنده، باید در قسمت فهرست منابع در آخر کتاب منابع مربوط به مطالب حذف شده، حذف شود و منابع مربوط به مطالب جدید اضافه شود. یکی از این منابع جدید و مورد استفاده در کتاب، همین پایان نامه است که باید اضافه شود که باید در بخش‌های مختلف کتاب نیز به آن ارجاع داده شود.

7. نگارش چکیده: در آثار چاپی جدید، برخی ناشران از نویسنده می‌خواهند که برای اثر خود چکیده‌ای تنظیم کنند؛ با توجه به تغییرات صورت گرفته در کتاب، این چکیده با چکیده پایان نامه متفاوت خواهد بود و باید ناظر به متن و مسأله یا موضوع کتاب باشد. برخی ناشران از نویسنده می‌خواهند تا چکیده کتاب را برای افزایش اعتبار علمی اثر و ناشر به انگلیسی و عربی ترجمه کرده و آن را در انتهای کتاب اضافه می‌کنند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعاتب بیشتر در خصوص چاپ پایان نامه به صورت کتاب می‌توانند با کارشناسان موسسه سینا تماس بگیرند تا در کمتر از یک ماه آن را به فرم کتاب در آورده و در تیراژ دلخواه چاپ کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه پذیرش و چاپ مقاله سینا

موسسه سینا با سال ها تجربه در امر نگارش مطالب آموزشی در زمینه پایان نامه، نوشتن پروپوزال، نحوه ساخت رزومه تحصیلی، نگارش مقاله و ... همچنین ارائه خدماتی چون استخراج مقاله از پایان نامه،پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی،ویراستاری و چاپ کتاب در کمتر از یک ماه، ترجمه تخصصی و فوق تخصصی،شما دانشجویان و اساتید گرانقدر را یاری می رساند. کافیست با مشاورین و کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب