کد: 13970927334449620

عرضه محصولات پرطرفدار هوآوی در جشنواره یلدای دیجی کالا

یلدا با طعم شانس هوآوی!

کد: 13970927334449620

https://goo.gl/BNsZ1g

، (اخبار رسمی): عرضه محصولات هوآوی از سه‌شنبه 27 آذر در جشنواره یلدای شگفت انگیز دیجی کالا آغاز می شود. هوآوی در این جشنواره که به مناسبت شب یلدا در دیجی کالا برگزار می شود دو محصول پر طرفدار خود یعنی Huawei nova3e و Huawei mate 10 Pro را عرضه خواهد کرد.

یلدا با طعم شانس هوآوی!
یلدا با طعم شانس هوآوی!

یلدا شبی خاطره انگیز برای همه ماست. هوآوی به پاسداشت این شب باستانی و رسم کهن ایرانی، برای یلدای امسال برنامه ویژه ای تدارک دیده است که یلدای امسال برای همه ما خاطره انگیزتر باشد.

عرضه محصولات هوآوی از سه‌شنبه 27 آذر در جشنواره یلدای شگفت انگیز دیجی کالا آغاز می شود. هوآوی در این جشنواره که به مناسبت شب یلدا در دیجی کالا برگزار می شود دو محصول پر طرفدار خود یعنی Huawei nova3e و Huawei mate 10 Pro را عرضه خواهد کرد.

به علاوه هوآوی امسال قصد دارد به مناسبت یلدا رویدادی را با عنوان «یلدا با طعم شانس» برگزار کرده و در آن خوش شانسترین فرد یلدای 97 را در فضای مجازی پیدا کند و تعدادی گوشی هوآوی به او جایزه دهد. شاید این فرد خوش شانس شما باشید! پس برای امتحان کردن شانس خود شرایط این مسابقه را در صفحه اجتماعی [email protected] در اینستاگرام زیر پست مربوطه دنبال کنید.

شرایط این رویداد هم بسیار ساده است، تنها کافی است که صفحه [email protected] در اینستاگرام  را دنبال کرده و پست «یلدا با طعم شانس» را در صفحه شخصی خود استوری کنید.

علاوه بر این هم اگر سه نفر از دوستان خود را هم زیر پست مربوطه Mention کنید، شانس برنده شدن جایزه های بیشتری را شامل 10 دستگاه تجهیزات جانبی هوآوی را نیز خواهید داشت.

هر چه زودتر دست به کار شوید چراکه شما هم می توانید یکی از برندگان خوش شانس این رویداد در یلدای شاد امسال باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.