اطلاعات تماس
  • 021267*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971004335838401

پیشنهاد یک اقامتگاه مناسب برای سفرهای شما

چگونه از هزینه سفر بکاهیم؟

کد: 13971004335838401

https://goo.gl/9oPfDm

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه با امکاناتی که به واسطه حضور تکنولوژی فراهم شده است، سفر شیرین‌تر از گذشته شده است. اتاقک، سامانه اجاره ویلا و اقامتگاه در اکثر شهرهای ایران است که با بهره‌وری از تکنولوژی به این امر کمک شایانی کرده است.

چگونه از هزینه سفر بکاهیم؟
چگونه از هزینه سفر بکاهیم؟

سفر همیشه بخشی از زندگی افراد بوده و حتی می‌توان آن را به عنوان شیرین‌ترین بخش زندگی دانست. قبلا برای سفر باید هزینه زیادی برای طی کردن مسیر و اجاره ویلا یا یک خانه مناسب پرداخت می‌شد. هیچهایک یک سبک سفر ارزان قیمت است که این روزها طرفداران زیادی دارد. با هیچهایک می‌توان این هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش داد.

هیچهایک فقط برای سفر به شهرهای کوچک استفاده نمی‌شود. فرقی ندارد مقصد شما پایتخت است یا یکی از شهرهای کوچک اطراف ایران، در این نوع سفر شما در خروجی شهر منتظر خودرویی که به سمت مقصدتان می‌رود می‌ایستید. یادتان باشد که نام مقصدتان را روی یک تکه مقوا بنویسید و رو به ماشین‌ها بگیرید. حتما گروهی، حداقل دو نفره، سفر کنید و صورتتان را نپوشانید. شما و راننده در اولین برخورد می‌توانید به هم اعتماد کنید پس دیده شدن صورتتان به شکل کامل شانس شما را برای سوار شدن به ماشین افزایش می‌دهد. برای اقامت در شهر مقصد هم می‌توانید از مسافرخانه‌ها استفاده کنید. مثلا اگر به تهران سفر می‌کنید می‌توانید یک مسافرخانه ارزان در تهران را انتخاب کنید و با پرداخت هزینه‌ای اندک اقامت راحتی داشته باشید.

اگر مقصد شما شهرهای مذهبی باشد شانس اقامت در خانه‌های کوچک اطراف حرم را خواهید داشت. این خانه‌‌ها ارزانند و برای چند شب اقامت مناسب. البته اگر مقصد شما مشهد است باید بدانید که قیمت اجاره هتل آپارتمان‌های مشهد بسیار ارزان‌تر از شهرهای دیگر است. اگر گروهی به این شهر سفر می‌کنید می‌توانید برای اقامتتان یک هتل آپارتمان اجاره کنید تا هر نفر هزینه خیلی کمی بابت اقامت پرداخت کند.

اگر به صورت کلی به هزینه‌های سفر نگاه کنیم متوجه می‌شویم که بیشترین هزینه را برای اجاره اقامتگاه پرداخت می‌کنیم و برای کاهش هزینه سفر بهتر است راهی برای پرداخت اجاره کمتر پیدا کنیم. مجموعه اتاقک، در راستای کاهش هزینه‌های سفر، با قرار گرفتن به‌عنوان واسطه بین مسافر و میزبان این امکان را فراهم کرده است که با هزینه خیلی کم در اکثر شهرهای ایران اقامتگاه اجاره کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاقک

اتاقک سامانه هوشمند اجاره محل اقامت مسافر است که در حال حاضر در 80 شهر ایران در حال فعالیت است. اتاقک با هدف برطرف ساختن نیازهای افراد جامعه در خصوص سفر و گردشگری ایجاد شده است که گردشگران بتوانند با کمترین هزینه و همچنین سریع‌ترین حالت در محیطی امن سکونت کنند. اتاقک از طریق سامانه تحت وب، اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی، شما را با میزبانان مرتبط می‌سازد. همچنین شما می‌توانید به راحتی از طریق پرداخت آنلاین هزینه اقامت، قبل از سفر محل اقامت خود را رزرو و پرداخت کنید.

اطلاعات تماس
  • 021267*****
[نمایش اطلاعات]