کد: 139710103371010588

رونق بازار نعناع فلفلی و کاهش قیمت خرید عمده

کد: 139710103371010588

https://goo.gl/Poyk5C

، بهشهر ، (اخبار رسمی): استقبال مردمی از نعناع فلفی در بازار ایران افزایش یافته است اما این محصول به دلیل وجود واسطه‌ها همچنان با قیمت بالایی عرضه می‌شود. اما قیمت خرید نعناع فلفلی در صورت خرید مستقیم از تولیدکننده، کاهش قابل‌توجهی خواهد داشت.

قیمت هرکیلو نعناع فلفلی
رونق بازار نعناع فلفلی و کاهش قیمت خرید عمده

با حذف واسطه‌ها قیمت تمام شده برای هر کیلو نعناع فلفلی بسیار مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. 

در صورتی که مشتریان خرید نعناع فلفلی را از تولید کننده انجام دهند، قیمت هر کیلو از این محصول برای آنان به مراتب ارزان‌تر از مراکز فروش است. 

کارخانه محصولات گیاهی توسکا تولید کننده نعناع فلفلی با عرضه این محصول با قیمت کمتر به مشتریان سبب شده خرید برای آنان به صرفه‌تر باشد و کاهش قیمت مشتریان را قادر به خرید میزان بیشتری از این محصول کرده است. امری که به حفظ مشتریان فعلی نیز کمک کرده است.

با توجه به افزایش استفاده از نعناع فلفلی در صنایع مختلف، کشت این محصول هر سال بیشتر می‌شود. نعناع فلفلی به دلیل درجه بالای اسانس آن، در صنایع مختلف غذایی، آرایشی و بهداشتی و داروسازی مورد استفاده است و  کشاورزان در شهرهای مختلف کشور به کشت نعناع فلفلی گرایش پیدا کرده‌اند. از این رو کارشناسان احتمال کاهش قیمت تمام شده‌ی آن را در سال‌های آتی هم پیش‌بینی می‌کنند.

نعناع فلفلی به صورت خشک در دو حالت به حال خرد و برگ‌های دسته‌بندی شده، به فروش می‌رسد و قیمت عمده فروشی آن در حال حاضر (دی ماه 1397) بین 8 تا 14 تومان است.

میزان برگ موجود در هر شاخه نعناع در تعیین قیمت عمده آن تاثیر به سزایی دارد. با توجه به ماندگاری کم نعناع تازه به ویژه در جریان پروسه حمل و نقل، شرکت بازرگانی توسکا اقدام به خرید و فروش نعناع فلفلی خشک کرده است. نعناع فلفلی معمولا در سایه خشک می‌شود. چرا که خشک کردن آن به وسیله دستگاه باعث تغییر رنگ محصول (از سبز به سیاه) می‌شود، در کیفیت نعناع خشک حاصله تاثیر مستقیم دارد و موجب افت ارزش مادی آن خواهد شد. 

به صورت کلی هر گیاه دارویی در صورت خرید توسط عطاری، با قیمت چند برابری به مشتری عرضه می‌شود.

قیمت هر کیلو نعناع فلفلی در بازار عمده با قیمت آن در عطاری بسیار متفاوت است که البته این امر در تجارت خرده فروشی کاملا طبیعی است. علاقه‌مندان برای خرید عمده، می‌توانند با شماره 09179396980 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

بازرگانی توسکا، تولید کنده انواع روغن های گیاهی طبیعی بوده و خریدار و فروشنده گیاهان دارویی مختلف از جمله نعناع، گل بنفشه دارویی، گل گاوزبان، لمون گراس و ... می باشد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.