اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971023339906228

خرید آسان بیمه شخص ثالث خودرو در بیمه بازار

چگونه بیمه شخص ثالث ایران را آنلاین محاسبه و خریداری کنیم؟

کد: 13971023339906228

https://goo.gl/H58jqJ

، تهران , (اخبار رسمی): بیمه ثالث تنها بیمه اجباری در بازار بیمه ایران است که در صورت بروز حادثه خسارت‌های مالی و جانی وارد شده به شخص ثالث را جبران می‌کند. بیمه شخص ثالث ایران با بیشترین سهم از بازار، پرطرفدارترین بیمه بین ایرانیان است که دلیل اصلی آن سابقه طولانی این شرکت و نیز تعداد بالای مراکز پرداخت خسارت است.

چگونه بیمه شخص ثالث ایران را آنلاین محاسبه و خریداری کنیم؟
بیمه شخص ثالث ایران در بیمه بازار

خرید اینترنتی بیمه ایران نیز، همانند سایر شرکت‌های بیمه‌گر در بیمه‌بازار میسر است. می‌توان قیمت بیمه خود را در تمامی شرکت‌های بیمه محاسبه و با خرید آنلاین، بیمه‌نامه را در کمترین زمان صادر کرد

تنها بیمه اجباری در ایران بیمه شخص ثالث است که در صورت بروز هرگونه حوادث رانندگی، خسارت مالی و جانی را پرداخت می‌کند. به همین دلیل باید به خرید و تمدید به موقع آن دقت داشت تا مشمول جریمه نشود. بیمه شخص ثالث ایران با بیشترین سهم بازار، بزرگترین و پرطرفدارترین بیمه در بین ایرانیان است. دلیل اصلی این محبوبیت و سهم بالای بازار بیمه را می‌توان به سابقه این شرکت بیمه و نیز تعداد بالای مراکز پرداخت خسارت در تمامی شهرهای کشور دانست.

شرکت بیمه ایران تنها شرکت بیمه دولتی در بخش بازرگانی است و از ویژگی‌های آن می‌توان به بیشترین سهم بازار بیمه شخص ثالث، تعداد بالای مراکز پرداخت خسارت و امکان پرداخت سیار خسارت (مرکز تماس بیمه ایران: 09668) و حضور گسترده نمایندگی‌های این بیمه در تمامی شهرستان‌های کشور دانست.

چگونه قیمت بیمه شخص ثالث ایران را استعلام کنیم؟

برای استعلام  قیمت نیازی به جدول نرخ بیمه شخص ثالث بیمه ایران نخواهید داشت. برای استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ایران، تنها کافی است مشخصات خودروی خود، مدل خودرو، سال ساخت، تعداد سال تخفیف و تاریخ انقضای بیمه‌نامه را در سایت‌های آنلاین فروش بیمه نظیر سایت بیمه بازار وارد کرده و قیمت بیمه‌نامه را به راحتی استعلام کرد.

بیمه مرکزی این امکان را برای تمامی شرکت‌های بیمه فراهم ساخته است تا به مشتریان خود تا سقف 2.5 درصد تخفیف خرید بیمه شخص ثالث ارائه دهند، که البته بیمه ایران این تخفیف را برای مشتریان خود لحاظ نکرده است و به همین دلیل ممکن است قیمت بیمه اتومبیل ایران از سایر شرکت‌های بیمه‌گر گران‌تر باشد. البته با توجه به حجم صدور بیمه شخص ثالث توسط این شرکت، ریسک شرکت افزایش یافته و تخفیف ندادن این شرکت منطقی است.

چگونه بیمه ثالث ایران را اینترنتی بخریم؟

امروزه با پیشرفت دنیای دیجیتال و رشد صنایع مختلف در فضای اینترنتی، این امکان فراهم شده است تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و اتلاف وقت، بتوان آنلاین قیمت بیمه خود را محاسبه و به صورت اینترنتی خریداری کرد. خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران نیز، همانند سایر شرکت‌های بیمه‌گر در سایت بیمه‌بازار امکان پذیر است. در این سایت همچنین می‌توان هزینه بیمه خودروی خود را در تمامی شرکت‌های بیمه‌گر محاسبه کرد و با پرداخت آنلاین هزینه بیمه، بیمه‌نامه خود را در کمترین زمان صادر کنید. ارسال بیمه‌نامه‌ها در بیمه‌بازار به صورت رایگان است.

راهنمای خرید بیمه شخص ثالث در بیمه بازار

برای خرید بیمه شخص ثالث در بیمه‌بازار باید مراحل زیر انجام شود:

  • ورود به سایت www.bimebazar.com.
  • بیمه شخص ثالث را انتخاب کرده و نوع و مدل وسیله نقلیه، سال ساخت، تخفیف عدم خسارت و تاریخ انقضای بیمه‌نامه قبلی را باید وارد کرد.
  • پس از فشردن دکمه مقایسه، قیمت بیمه‌نامه خو را در تمامی شرکت‌ها مشاهده خواهید کرد.
  • افرادی که در سال گذشته از بیمه استفاده کرده‌اند و تخفیف ندارند، سال تخفیف درج‌شده در بیمه‌نامه قبلی، کوپن مصرف‌شده مالی و کوپن مصرف‌شده جانی خود را باید در فرم درج کنند.
  • می‌توان پوشش مالی دلخواه خود را انتخاب کرد. با توجه به افزایش قیمت خودرو، بهتر است برای اطمینان پوشش مالی بیشتر را خریداری کرد. حداقل پوشش مالی 7 میلیون 700 تومان است.
  • پس از انتخاب شرکت بیمه، دکمه سفارش را باید زد تا به مرحله بعد بروید. (پس از آن می‌توان نوع خرید خود را انتخاب کرد: نقدی، قسطی) 
  • برای ادامه فرایند خرید و صدور بیمه‌نامه، نیاز است تا وارد حساب کاربری شده یا در سایت ثبت‌نام کرد. (ثبت‌نام تنها با وارد کردن شماره تلفن همراه امکان‌پذیر است)
  • مشخصات فردی، آدرس و نحوه ارسال و تصویر مدارک خودرو را باید تکمیل کرده و دکمه ارسال را بزنید. برای ارسال تصویر مدارک خودرو می‌توان از دوربین گوشی هوشمند نیز استفاده کرد.
  • پس از مشاهده فاکتور، می‌توان حق بیمه خود را به صورت آنلاین پرداخت کرد و در زمان مورد نظر به صورت رایگان در محل دلخواه انتخاب شده تحویل گرفت.

خرید از این سایت به صورتی طراحی شده تا خریدار در هنگام خرید بیمه‌نامه دچار سردرگمی نشود. با این وجود، مشاوران بیمه‌بازار در هر لحظه پاسخگو سوالات مشتریان هستند.

علاقه‌مندان برای ارتباط با پشتیبانی بیمه‌بازار، می‌توانند از طریق چت آنلاین سایت استفاده کنند و یا با شماره ۵۴۸۹۷۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه بازار

بیمه بازار؛ قدرت انتخاب بهترین بیمه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]