اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139710233399310496

موسسه سینا، بستری برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر

کد: 139710233399310496

https://goo.gl/yyBUQz

، تبریز , (اخبار رسمی): موسسه سینا یکی از قابل اعتمادترین و با تجربه‌ترین موسسات در زمینه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر isi, isc, scopus و ... است.

بهترین موسسه چاپ مقاله ISI. ISC. SCOPUS. PUBMED
چاپ تضمینی مقاله

موسسه سینا با بهره‌گیری از متخصصان و نرم‌افزارهای خاص، محققان را در انتخاب مجله مناسب، فرمت‌بندی مقاله طبق دستورالعمل مجله، پذیرش و اخذ نامه پذیرش مقاله در کمترین زمان یاری می‌رساند

با توجه به گسترش روزافزون دانش در قرن 21 و ایجاد طیف گسترده‌ای از رشته‌ها و گرایش‌ها، ارتباط تنگاتنگی بین علوم مختلف به وجود آمده است. مثلا برای ساخت یک دستگاه برای تشخیص تومورهای سرطانی یک تیمی متشکل از فارغ التحصیلان رشته پزشکی، برق، کامپیوتر، شیمی و مکانیک با یکدیگر همکاری می‌کنند تا بتوانند این دستگاه بسیار کوچک را طراحی کنند تا بتواند در داخل بدن وارد شده و تومور سرطانی را پیدا کند. یکی از عواملی که باعث ایجاد این ارتباطات علمی بین حوزه‌های مختلف شده است، نشریات و مجلات علمی هستند. این نشریات علمی با انتشار مقالات علمی در زمینه‌های مختلف، باعث آگاهی محققان و پژوهشگران در نقاط مختلف دنیا از یافته‌های علمی جدید می‌شود. در نتیجه ایده‌های جدیدی در ذهن آنها شکل می‌گیرد که گاهی به حقیقت پیوستن این ایده‌ها نیاز به همکاری بین چندین متخصص در رشته‌های مختلف است.

بر همین اساس می‌توان گفت که نگارش و چاپ مقاله در مجلات معتبر یکی از راه‌های انتشار یافته‌های علمی در جهان و برقراری ارتباط و همکاری بین محققان در کشورهای مختلف می‌شود. اما نگارش و چاپ مقاله نیازمند انجام یک پژوهش است و لازمه پژوهش داشتن یک ایده خوب است.

مطالعه مقالات علمی مختلف یکی از راه‌های دستیابی به ایده‌های جدید و ناب است. اگر یک مقاله دارای موضوع خوبی باشد و نتاج آن بسیار مطلوب و مورد پسند محققان دیگر واقع شود، مطمئنا باعث به وجود آمدن ایده‌های جدیدی در راستای موضوعی آن مقاله خواهد شد. لازمه این امر نیز نگارش بی عیب و نقص مقاله و محتوای قوی است. ممکن است موضوع پژوهشی یک موضوع خیلی جذاب باشد اما مقاله حاصل از آن به دلیل نگارش ضعیف نتواند خوانندگان زیادی را به خود جلب کند. علاوه بر این، نوع مجله انتخابی برای چاپ مقاله نیز در اعتبار و ارزش مقاله حائز اهمیت است.

در نتیجه مهم‌ترین کار یک محقق یعد از نوشتن مقاله انتخاب یک مجله معتبر و متناسب با موضوع مقاله است. مجلات مختلفی در جهان وجود دارند که چاپ مقاله در هر کدام از آنها، دارای امتیازات بخصوصی است که در ادامه با آنها آشنا می‌شوید.

خدمات موسسه سینا در زمینه چاپ مقاله

چاپ مقاله در مجلات تضمینی isi: 

یک گروه از مجلات که تحت عنوان مجلات ای اس ای نامیده می‌شوند، جز مجلات تضمیمی محسوب می‌شوند. منظور از تضمینی این است که موسسات با برخی از مجلات این گروه همکاری داشته و می‌توانند با رایزنی خود، چاپ مقاله  را تضمین کنند. البته این زمانی امکان پذیر است که مقاله از لحاظ محتوایی ایرادی نداشته باشد و طبق فرمت مجله تنظیم شده باشد.

لازم به ذکر است که چاپ مقاله تضمینی در مجلات ISI تنها برای مجلات فاقد ایمپکت است و مجلات ISI ایمپکت‌دار با هیچ کدام از موسسات همکاری نداشته و تنها معیار این مجلات در پذیرش و چاپ مقاله، محتوای مقاله است. در نتیجه مجلات JCR جز مجلات تضمینی در چاپ مقاله نیستند.

چاپ مقاله در مجلات تضمینی scopus: 

این گروه از مجلات، از لحاظ اعتبار و امتیاز همتراز با مجلات ISI و گاها JCR هستند. چاپ مقاله در این مجلات نیز تضمینی است. البته گروهی از این مجلات که دارای رتبه Q1 هستند، سخت‌گیرتر از مجلات اسکوپوس Q2,Q3 و Q4 هستند زیرا همانطور که گفته شد، این گروه از مجلات اسکوپوس هم‌تراز با مجلات JCR هستند. اما مجلات اسکوپوس جز مجلات تضمینی موسسه سینا هستند و می‌تواند پذیرش مقاله را در صورت علاقه‌مندی، در کمتر از یک ماه از این مجلات بگیرد.

چاپ مقاله در مجلات تضمینی isc: 

مجلات ISC، مجلات پایگاه نشریات جهان اسلام است که مقالات را در هر دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرش می‌کند. اگر مقاله ارسالی به زبان فارسی باشد، می‌توان به صورت تضمینی آن را در مجلات ISC داخلی به چاپ رساند. اما اگر مقاله ارسالی به زبان انگلیسی است و دوست دارید مقاله خود را در یک مجله خارجی تضمینی به چاپ رسانید، مجلات ISC خارجی توصیه می‌شود. زیرا هم بازه داوری کوتاه مدتی دارند و هم مجلات سخت‌گیری نیستند و در کمتر از یک یا دو هفته نتیجه داوری خود را اعلام می‌کنند.

چاپ مقاله در مجلات ایمپکت دار jcr: 

این گروه از مجلات تحت عنوان مجلات ISI ایمپکت دار نامیده می‌شوند. چاپ مقاله در این مجلات تضمینی نبوده و در صورتی که مقاله دارای محتوای قوی و موضوع ناب باشد، پذیرفته می‌شود و موسسه سینا تنها زمانی می‌تواند با این مجلات وارد گفتمان شود که مقاله تا 70 درصد مورد قبول این مجلات بوده و با رایزنی موسسه سینا، می‌تواند به 100 درصد برسد.

چاپ مقاله در مجلات pubmed: 

مجلات پابمد مجلاتی هستند که در حوزه پزشکی و پیراپزشکی اقدام به چاپ مقاله می‌کنند. این مجلات نیز جز مجلات تضمینی هستند اما به شرط آنکه محتوای مقاله ارسالی بدون ایراد باشد. بازه داوری این مجلات بین 1 تا 2 ماه است و داوری نسبتا سخت‌گیری دارند. 

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی: 

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی تضمینی نیست زیرا این مجلات بر خلاف تصور عموم که مجلات داخل کشوری هستند، داوری سخت‌گیرانه‌ای دارند و بازه داوری این مجلات گاهی تا یک سال هم طول می‌کشد. اما با توجه به اینکه یکی از الزامات دفاع تز دکتری چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی است، تقاضا برای چاپ مقاله در این مجلات بیشتر از مجلات دیگر است. اما امتیاز این مجلات برای اخذ بورسیه تحصیلی از مجلات خارجی بسیار کمتر است. 

موسسه سینا، موسسه چاپ مقاله

موسسه تحقیقاتی سینا با بیش از 5 سال سابقه و فعالیت در حوزه ترجمه مقالات به صورت کاملا تخصصی، ویرایش نیتیو، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی، واریز حوالجات دلاری از تمامی طرق و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب به عنوان برندی مطمئن در اذهان اصحاب دانشگاهی مبدل شده است.

دلیل موفقیت و ماندگاری این موسسه نسبت به سایر موسسات دیگری که فعالیت می‌کنند از نظر اساتید، سرعت عمل، صداقت و پاسخگویی 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل است که به مثابه سه پایه بنیادین موسسه سینا است. افرادی که قصد چاپ مقاله در مجلات و نشریات معتبر isi را دارند، کافی است با مشاوران موسسه سینا در امر چاپ مقاله در ارتباط باشند.

علاقه‌مندان در صورت داشتن هر گونه سوالی، می‌توانند از طریق ایمیل موسسه، شماره‌های تماس و یا چت آنلاین، سوالات خود را با کارشناسان در میان بگذارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه پذیرش و چاپ مقاله سینا

موسسه سینا با سال ها تجربه در امر نگارش مطالب آموزشی در زمینه پایان نامه، نوشتن پروپوزال، نحوه ساخت رزومه تحصیلی، نگارش مقاله و ... همچنین ارائه خدماتی چون استخراج مقاله از پایان نامه،پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی،ویراستاری و چاپ کتاب در کمتر از یک ماه، ترجمه تخصصی و فوق تخصصی،شما دانشجویان و اساتید گرانقدر را یاری می رساند. کافیست با مشاورین و کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش