اطلاعات تماس
  • 021631*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971109343809568

تخفیف خدمات آزمایشگاهی، ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی؛

50 درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی برای اعضای هیئت علمی سراسر کشور

کد: 13971109343809568

https://goo.gl/b2DUSm

، تهران , (اخبار رسمی): پلتفرم مهامکس به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، به اعضای هیئت علمی سراسر کشور برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‎های راهبردی، 50 درصد تخفیف ارایه می‌کند.

50 درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی برای اعضای هیئت علمی سراسر کشور
پلتفرم مهامکس، به منظور تسهیل در دریافت خدمات آزمایشگاهی توسط پژوهشگران، ایجاد شده است.

اعضای هیئت علمی می‌توانند از 11 تا 25 بهمن‌ماه جاری به باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی مراجعه و طرح مذکور را انتخاب کنند و مشمولین این طرح حداکثر تا 25 اسفند 97 می‌توانند از این تخفیف استفاده کنند

به گزارش شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، پلتفرم «مهامکس»، به منظور تسهیل در دریافت خدمات آزمایشگاهی توسط پژوهشگران، دانشجویان، اعضای هیئت علمی و صنعتگران، ایجاد و فعال شده است.

بر اساس این گزارش، به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، طرح تخفیف ویژه‌ای توسط این پلتفرم به اعضای هیئت علمی سراسر کشور ارایه می‌شود. در این طرح، هر عضو هیئت علمی می‌تواند برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، از 50 درصد تخفیف تا سقف 20 میلیون ریال بهره‌مند شود.

بر این اساس، اعضای هیئت علمی می‌توانند از 11 تا 25 بهمن‌ماه جاری به باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی مراجعه و طرح مذکور را انتخاب کنند و مشمولین این طرح حداکثر تا 25 اسفند 97 می‌توانند از این تخفیف برای دریافت خدمات آزمایشگاهی استفاده کنند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده و هم‌اکنون بیش از 500 مجموعه آزمایشگاهی، بیش از 11000 دستگاه را به منظور ارایه خدمات به پژوهشگران و صنایع، در این شبکه به اشتراک گذاشته‌اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شبکه آزمایشگاهی

- بهبود کیفی و افزایش کمی خدمات آزمایشگاهی در حوزه‌های فناوری راهبردی؛ - تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع کشور به خدمات آزمایشگاهی؛ - جمع آوری اطلاعات جامع در مورد تعداد و نوع تجهیزات آزمایشگاهی و پراکندگی آن در سطح کشور (با هدف نیازسنجی صحیح برای توسعه توان آزمایشگاهی کشور)؛ - ارتقای دانش فنی کارشناسان آزمایشگاه‌ها از طریق آموزش و به اشتراک‌گذاری تجارب؛ - استانداردسازی فعالیت‌های آزمایشگاهی و ارایه خدمات با نتایج قابل اعتماد؛ - کمک به تکمیل توانمندی‌های آزمایشگاهی مراکز عضو در راستای نیازهای کشور.

اطلاعات تماس
  • 021631*****
[نمایش اطلاعات]