اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971115345749620

هوآوی با کمک Mate 20 Pro سمفونی ناتمام شوبرت را کامل می‌کند

وقتی هوش مصنوعی می‌نوازد

کد: 13971115345749620

https://goo.gl/5PsWpf

، (اخبار رسمی): هوآوی به زودی نشان خواهد داد که چگونه گوشی هوشمند Huawei Mate 20 Pro و تراشهKirin 980 می‌توانند سمفونی شماره 8 «فرانتس شوبرت» روی مینور بی را که به عنوان «سمفونی ناتمام» شناخته می‌شود، تکمیل کنند.

وقتی هوش مصنوعی می‌نوازد
وقتی هوش مصنوعی می‌نوازد

سمفونی شوبرت/ هوآوی چهارم فوریه در سالن کداگن لندن اجرا خواهد شد.

بسیاری از شرکت‌ها می‌خواهند ثابت کنند که دستگاه‌شان بهترین قابلیت‌های هوش مصنوعی را دارد، اما هوآوی توانسته روش جدیدی را برای نمایش دقت و کیفیت واحد پردازش شبکه عصبی دوتایی (NPU) در تراشه Kirin 980 پیدا کند.

این شرکت چینی تصور می‌کند که گوشی پرچم‌دار جدیدش، Huawei Mate 20 Pro، دستگاه ایده‌آلی برای کمک به تکمیل سمفونی ناتمام شوبرت است. شوبرت در سال 1822 میلادی ساخت این سمفونی را آغاز کرد، اما موفق به کامل کردن این قطعه هنری نشد.

پیش از این تلاش‌هایی برای تکمیل کار شوبرت انجام شده، اما نه با استفاده از هوش مصنوعی گوشی هوشمند. هوآوی یک ویدئو کلیپ کوتاه از نحوه آموزش Huawei Mate 20 Pro تهیه کرده که در آن نشان می‌دهد این گوشی چگونه با کمک Kirin 980 و آهنگساز برنده جایزه اِمی به نام «لوکاس کانتور» می‌تواند سبک شوبرت را آنالیز کند.. پس از اینکه هوش مصنوعی دو «موومان*» نخست را کاملا کالبدشکافی کرد، به سراغ ساخت ملودی مناسب برای دو موومان گمشده بعدی رفت.

چیزی که 4 فوریه در سالن کداگن لندن نواخته می‌شود، می‌تواند یک نمایش باورنکردنی برای هوآوی و Mate 20 Pro و تبلیغ فوق‌العاده‌ای برای قابلیت‌های هوش مصنوعی Kirin 980 باشد. بدیهی است که وجود نیروی انسانی برای این کار واجب است؛ مخصوصا همکاری کانتور که در این کار بسیار حیاتی خواهد بود. بااین وجود اما، با شکست دادن انسان‌ها در بازی‌های کامپیوتری استراتژیک و تکمیل آثاری هنری -که حالا امکان‌پذیر به نظر می‌رسد- دوره تازه‌ای برای هوش مصنوعی آغاز شده است.

*بخشی کامل از یک اثر در موسیقی مثل سمفونی که خودش شروع و پایانی دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]