اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971123347037753

ترجمه تخصصی مقاله در پارس ترنس

کد: 13971123347037753

https://goo.gl/iT9G8F

، شیراز , (اخبار رسمی): پارس ترنس با بیش از ۱۱۰۰ مترجم تخصصی آماده خدمت رسانی شبانه روزی به کاربران است.

ترجمه مقاله
ترجمه تخصصی مقاله در پارس ترنس

از آنجا که در جامعه تخصص‌های بی‌شماری وجود دارد؛ ترجمه تخصصی دارای کاربردهای فراوانی است و تقریبا در همه رشته‌ها و حوزه‌ها، منابع و متونی وجود دارند که به زبان‌های دیگر نوشته شده‌اند و بسیاری از افراد نیازمند ترجمه این متون هستند. همچنین با توجه به رشد فزاینده تعداد دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، نیاز به انجام ترجمه متون دانشگاهی به صورت تخصصی بیشتر احساس می‌شود زیرا این دانشجویان و گاها دانشجویان دوره کارشناسی نیازمند مراجعه به مقالات خارجی و استخراج اطلاعات از آن‌ها هستند. برای انجام پروژه‌های تحصیلی، نگارش پایان نامه یا شرکت در گردهمایی‌های علمی تخصصی خارجی نیز معمولا نیاز به مطالعه دقیق منابع خارجی است که این کار جز با ترجمه تخصصی و روان متون مربوطه، میسر نخواهد شد.

حال این سوال مطرح است که از کجا یک مترجم حرفه‌ای باید پیدا کرد تا ترجمه مقاله، متن یا کتاب تخصصی را با بهترین کیفیت انجام دهد؟

پارس ترنس با گزینش بیش از ۱۱۰۰ مترجم حرفه‌ای پس از انجام آزمون تعیین سطح از صدها مترجم متقاضی، این اطمینان را می‌دهد که ترجمه کتاب، ترجمه مقالات، ترجمه پایان نامه، رساله و … را با بالاترین کیفیت انجام و تحویل مشتریان کند. تعهد و کیفیت کار مترجم دو اصل مهم در جذب این مترجمان بوده است.

در پارس ترنس ترجمه‌های ارسالی از سوی مترجم، قبل از ارسال به مشتری به دقت توسط تیم نظارت بر کیفیت ارزیابی می‌شود تا ترجمه‌ای که قرار است به مشتری تحویل داده شود ترجمه‌ای روان، تخصصی و عاری از اشتباهات نگارشی باشد.

تحویل به موقع، کیفیت بالا و قیمت مناسب باعث شده است که مشتریان قبلی در صورت داشتن سفارش ترجمه، مجددا به پارس ترنس مراجعه کنند و همچنین به معرفی پارس ترنس به اطرافیان خود بپردازند.

ترجمه انگلیسی به فارسی و بالعکس توسط برترین مترجمان و در کوتاه‌ترین زمان در پارس ترنس انجام می‌پذیرد. ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی، ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی و ترجمه فارسی به انگلیسی پیشرفته. مطمئنا ترجمه فارسی به انگلیسی مشکل‌تر است زیرا مترجم علاوه بر آشنایی با اصطلاحات تخصصی و داشتن تجربه کافی در ترجمه متون، نیاز به درک ساختار و دستور زبان انگلیسی دارد که این امر ترجمه فارسی به انگلیسی را نسبت به ترجمه انگلیسی به فارسی دشوارتر می‌سازد.

جهت سهولت و سرعت بخشیدن به انجام سفارشات، تمامی مراحل، از ارسال سفارش تا دریافت متن ترجمه در پارس به صورت کاملا آنلاین انجام می‌پذیرد که این امر بهترین کمک به مشتری در صرفه جویی زمان و هزینه به ویژه در سفارشات ترجمه فوری خواهد بود.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش ترجمه مقاله، متن یا کتاب تخصصی می‌توانند به سایت ترجمه پارس ترنس مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس ترنس

خدمات ترجمه آنلاین با شبکه ای از مترجمین حرفه ای در پارس ترنس

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش