اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971123347269620

به خاطر دوست داشتن از هوآوی هدیه بگیرید

کد: 13971123347269620

https://goo.gl/4J9RRZ

، (اخبار رسمی): هوآوی همیشه تلاش می‌کند با برگزاری کمپین‌های مختلف برای علاقمندان گوشی‌های هوآوی فرصت‌های متنوعی را برای خرید گوشی‌های این برند با مزایایی جذاب‌تر از خرید در حالت عادی به وجود بیاورد.

به خاطر دوست داشتن از هوآوی هدیه بگیرید
به خاطر دوست داشتن از هوآوی هدیه بگیرید

هوآوی همیشه تلاش می‌کند با برگزاری کمپین‌های مختلف برای علاقمندان گوشی‌های هوآوی فرصت‌های متنوعی را برای خرید گوشی‌های این برند با مزایایی جذاب‌تر از خرید در حالت عادی به وجود بیاورد. این کمپین‌ها که بیشتر به مناسبت‌های مختلف فرهنگی برگزار می‌شود، با استقبال کاربران مواجه می‌شود.

هوآوی این بار با موضوع دوست داشتن کمپینی را با عنوان «هدیه دوست داشتنت رو بگیر»  طراحی کرده است و در آن به همه کاربرانی که در روزهای 24 و 25 بهمن ماه با مراجعه به دو فروشگاه این برند در بازار موبایل و بازار چارسو،  هر کدام از گوشی‌های هوآوی را خریداری کنند، شانس پس گرفتن مبلغ گوشی خریداری شده را می‌دهد.

به عبارت ساده‌تر در این 2 روز اگر یکی از گوشی‌های هوآوی را برای یکی از اعضای خانواده، دوستان و حتی خودتان! هدیه بگیرید این شانس را دارید که مبلغ گوشی را از هوآوی پس بگیرید! در هر یک از فروشگاه‌های این کمپین یک نفر شانس بردن این هدیه را خواهد داشت، که این به معنای برد 2 نفر در طول این کمپین دو روزه خواهد بود.

اما این همه ماجرا نیست! اگر شما جزء ده خریدار اول گوشی در این دو روز باشید، علاوه بر شانس پس گرفتن مبلغ گوشی خریداری شده، بدون قرعه کشی از هدایای ارزشمند دیگری نیز بهره‌مند خواهید شد.

هوآوی مسابقه‌ای را هم در صفحه اینستاگرام خود به نشانی [email protected] برگزار می‌کند که هدیه آن یک گوشی Huawei nova 3e است که برای شرکت در آن مسابقه لزوماً نیازی به خرید گوشی ندارید و کافی است:

علاقه‌مندان می‌توانند پیج [email protected] رو فالو کنند. پست کمپین را در استوری خود به اشتراک بگذارند و [email protected] رو تگ کنند.

لازم به ذکر است قرعه کشی‌های این کمپین در تاریخ 27 بهمن به صورت آن لاین انجام می‌شود و نتایج آن همان روز اعلام خواهد شد.

نشانی فروشگاه‌های هوآوی:

خیابان جمهوری، مجتمع چارسو، طبقه همکف، واحد B12 خیابان حافظ، بازار موبایل ایران 1، طبقه همکف واحد 201

علاقه‌مندان برای اطلاع بیشتر از جزئیات این کمپین پر جایزه و نحوه شرکت در قرعه‌کشی‌های آن می‌توانند به صفحه اینستاگرام هوآوی، [email protected] مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]