اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139711273481510772

آموزش سئو داخلی و خارجی

کد: 139711273481510772

https://goo.gl/fd2caF

، تهران , (اخبار رسمی): فاکتورهای سئو داخلی سایت یا همان On-Page به عناصر موجود در خود وب‌سایت و همه فاکتورهای تعیین کننده در سئو خارجی سایت یا Off-Page به موارد بیرون از وب‌سایت وابسته هستند. به طور کلی مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و استانداردها و قوانین برای جذب ترافیک بیشتر به سایت و افزایش رتبه آن در موتورهای جستجو است.

سئو داخلی on page و سئو خارجی off page | آموزش کامل سئو داخلی و خارجی SEO
آموزش سئو داخلی (On Page) و سئو خارجی (Off Page)

سئو یک تکنیک فوق‌العاده برای جذب ترافیک بیشتر به سایت و افزایش رتبه آن در موتورهای جستجو است. یکی از بخش‌های سئو، سئوی داخلی است که اهمیت بسیار زیادی برای سایت دارد. 

همه استراتژی‌های سئو بر پایه کسب بهترین رتبه ممکن، در موتورهای جستجو بنا شده‌اند. برای رسیدن به این هدف، همیشه سعی شده وبسایت‌هایی را توسعه داده و طراحی کرده که با الگوریتم‌های گوگل سازگار باشند. در واقع اگر قرار بود به ساده‌ترین شکل، سئو توضیح داده شود، توضیح آن همین چند خطی که در ادامه می‌آید خواهد بود.

تیم هم سایت به منظور آشنایی بهتر و کامل‌تر از سئو داخلی و سئو خارجی سایت، آموزش سئو داخلی و خارجی را مناسب کارشناسان سئو و مدیران و حتی همه علاقه‌مندان به رشد و توسعه کسب‌وکارهای اینترنتی می‌دانند.

یک حمایت 85 درصدی برای یادگیری سئو داخلی و سئو خارجی

سرفصل‌های دوره آموزشی سئو داخلی و سئو خارجی سایت:

1- آشنایی با اصول و استانداردهای سئو داخلی سایت

2- درک صحیح و کامل از محتوای هدفمند در هر صفحه

تقویم آموزشی دوره آموزشی سئو داخلی و سئو خارجی سایت:

شروع دوره آموزشی: 14 اسفند 1397 و پایان آن 14 اسفند 1397 خواهد بود. این دوره از ساعت 19 الی 21 و در قالب وبینار و غیرحضوری برگزاری خواهد شد.

هزینه شرکت در دوره: 15 هزار تومان (حمایت 85 درصدی برای مشتری)
 
فاکتورهای الگوریتم‌های گوگل که باعث تعیین رتبه سایت می‌شوند را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد فاکتورهای On-Page یا داخلی و فاکتورهای Off-Page یا خارجی. در این مقاله به صورت مختصر به بررسی تفاوت این دو و اهمیت On-Page SEO یا همان سئوی داخلی سایت پرداخته خواهد شد و عوامل اصلی موثر در بهبود سئو داخلی سایت بررسی خواهد شد.

همه فاکتورهای سئو داخلی سایت یا همان On-Page SEO به عناصر موجود در خود وب‌سایت بستگی دارند. از بین این موارد می‌توان به پیاده‌سازی فنی و کیفیت کدنویسی سایت، ساختار و نما، محتوا و طراحی کاربر پسندانه سایت اشاره کرد.

از طرف دیگر، همه فاکتورهای تعیین کننده در سئو خارجی سایت یا Off-Page SEO به موارد بیرون از وب‌سایت وابسته هستند. مثلا تعداد لینک‌هایی که از سایت‌های دیگر دریافت شده است و یا فعالیت‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود. در صورتی که تمرکز روی سئوی خارجی قرار داشته باشد و دریافت بک لینک‌های بیشتر به سایت مد نظر باشد، همواره باید مرتبط بودن لینک‌های دریافتی با زمینه کاری خود را مد نظر داشت تا بتوان بهترین نتایج را در زمینه سئو و پدیدار شدن در نتایج بالاتر جستجو، کسب کرد.

اهمیت سئو داخلی یا On-Page SEO

سئو داخلی شامل مواردی است که تحت کنترل هستند. صاحبان یک وبسایت، می‌توانند موارد فنی و کیفیت محتوای خود را به طور کامل تحت کنترل خود داشته باشند. بنابراین با توجه به امکان رفع هر نوع مشکل در زمینه سئوی داخلی، وقت گذاشتن روی این بعد از سئو، اهمیت فراوانی دارد. می‌توان اینطور گفت که وقتی سایتی با کیفیت و ارزشمند راه اندازی می‌شود، بدون شک می‌توان انتظار داشت که در موتورهای جستجو، رتبه مناسبی را کسب کند.

سئو داخلی و سئو خارجی (SEO ON PAGE - SEO OFF PAGE) چیست؟

سئوی داخلی در واقع بر روی محتوای سایت صورت می‌گیرد و مدیر باید بر روی کلمات و عبارات کلیدی، عناوین، متن و عکس‌ها به خوبی طبق اصول سئو کار کند. اما سئوی خارجی کار کردن بر روی منابع خارجی است که بر روی سئوی سایت بسیار موثر هستند. از جمله این منابع می‌توان به معرفی سایت در شبکه‌های اجتماعی، لینک بیلدینگ و وبلاگ نویسی اشاره کرد.

بنابراین علاوه بر اینکه مدیر سایت در تولید محتوای مناسب تلاش می‌کند باید سایت را به درستی به کاربران دیگر معرفی کرده و ترافیک را بالا ببرد. در واقع باید گفت سئوی داخلی 25درصد در افزایش رتبه گوگل تاثیر گذار است و 75درصد باقی مانده مربوط به بهینه سازی خارجی است که مدیر سایت باید توان و انرژی بسیاری را برای این جنبه سئو صرف کند تا سایت رتبه خوبی کسب کند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت هم سایت به آدرس hamsite.ir/amozesh مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم سایت

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات می‌توانند به سایت «هم سایت» به آدرس hamsite.ir مراجعه کنند و تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیرید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی