اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139712043500211183

کدام مدل موی دخترانه برای عروسی مناسب است؟

کد: 139712043500211183

https://goo.gl/e8u13x

، اهواز , (اخبار رسمی): همه‌ی مادران می‌دانند که وقتی پای یک جشن، به خصوص مراسم عروسی در میان باشد، دختر کوچولوها در شیک‌پوشی و آراستگی و انتخاب مدل مو خود رقیب جدّی بزرگ‌ترها هستند. چه عیبی دارد که این احساس خوب به آن‌ها هدیه شود، به خصوص اگر نقش و وظیفه‌ی خاصی در مراسم برای آن‌ها در نظر گرفته شود.

مدل موی دخترانه برای عروسی
مدل مو

پیش می‌آید که از مدل مو با شنیون‌های سنگین و پرکار برای دختربچه‌ها استفاده می‌شود، ولی باید به خاطر داشت که بچّه‌ها مثل بزرگ‌ترها کم تحرّک نیستند و چنین مدل موهایی، گرچه ممکن است اول خیلی جذاب باشد ولی بعد از مدّتی خسته‌کننده خواهد شد. بنابراین، مدل مویی مناسب آن‌ها است که ضمن راحتی و جذابیت، حسّ خوبی به آن‌ها منتقل کند و از طرفی، آماده شدن آن طولانی و پرکار نباشد. در این‌جا سعی شده است چند مدل موی دخترانه برای عروسی را که به راحتی و در خانه هم قابل آماده شدن هستند آموزش داده شود.

مدل‌موی دم اسبی باز

خیلی ساده؛ موها را از پشت باید با یک کش ظریف بست و بعد دنباله‌ی دم اسبی را از بالای کش به داخل برگرداند و رد کرد. می‌تواند یک مدل موی دخترانه برای عروسی باشد، برای کوچولوهای ساده‌پسندی که روحیات اسپرت‌تری دارند.

مدل فر نیمه‌باز یکطرفه

یک مدل موی دخترانه برای عروسی، مناسب ساقدوش‌های کوچولوی موفرفری. با یک سشوار دندانه‌دار مجهز به دفیوزر یا پخش‌کننده‌ی هوا، به مو حالت موج‌دار داد. بعد فرق چپ باز کرده و سمت راست را باید با یک سنجاق سر، کنار قاب صورت فیکس کرد و با یک گل سر یا گل‌های طبیعی تزیین کرد.

مدل موی گوجه‌ای پیچ‌خورده

موها را در قسمت فوقانی پشت سر باید دم اسبی کرد. سپس به دو دسته تقسیم کرد و در حالی‌که با هر دست، یک دسته به آرامی پیچیده می‌شود، دو رشته را به حالت یک شکوفه دور هم پیچاند و با استفاده از چند سنجاق سر، روی سر فیکس کرده و در انتها یک شکوفه‌ی مصنوعی هم برای تزئین به آن اضافه کرد. به همین راحتی یک مدل موی دخترانه برای عروسی درست می‌شود که کسی باور نمی‌کند اینقدر زود و ساده آماده شده باشد.

مدل موی نیمه باز بافته

در این مدل دوست‌داشتنی از یک مدل بافت مو  استفاده می‌شود که همه عاشقش می‌شوند. موهای جلوی سر را باید دو قسمت کرد(فرق وسط یا فرق یک‌طرفه) بعد شروع به بافتن هر کدام به صورت جداگانه و به سمت پشت سر کرد، تا جایی که دو رشته‌ی موی بافته به هم برسند، سپس آن‌ها را به هم بافت و با یک سنجاق سر فیکس کرد. دنباله‌ی مو را هم با یک بابلیس، موج‌های ملایم داد. این مدل موی دخترانه برای عروسی، یکی از دلنشین‌ترین‌ها است که باعث می‌شود کوچولو روز عروسی مثل یک فرشته بدرخشد.

مدل موی گوجه‌ای پشت سر شلوغ

یکی از جذاب‌ترین مدل موهای دخترانه برای مراسم رسمی از جمله عروسی است که با این وجود، بسیار راحت است و ظاهر بانمکی دارد. مو را از پشت باید سه دسته کرد و اگر موها نازک هستند، دم‌اسبی‌ها را به هم نزدیک کند. هر دسته را تا نیمه به داخل پیچید و فیکس کرد. 

مدل گوجه‌ای دوگوشی شلوغ

این مدل به چهره‌های گِرد بیشتر می‌آید. فرق وسط سر را باید باز کرد و به صورت دو دم‌اسبی دو طرف سر بست. هر دسته را پیچاند و سر آن را به داخل کش برگرداند. دسته‌های مو را از هم به شکل دو شکوفه‌ی نه چندان مرتب باز کرد و در نهایت با گل سر یا روبان تزئین کرد. این بهترین مدل موی دخترانه برای عروسی، برای کوچولوهای پرجنب و جوش است.

علاقه‌مندان برای مطالعه سایر مقالات در زمینه مدل مو می‌توانند به سایت مدسازی مراجعه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مد سازی

مجله اینترنتی مُدسازی با هدف معرفی جدیدترین مدل مانتو ، مدل لباس ، مدل لباس مجلسی ، مدل لباس عروس ، مدل مو و سایر مدل های لباس زنانه و مدل های لباس مردانه فعالیت می نماید. آدرس سایت : https://modsazi.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مد و لباس