اطلاعات تماس
  • 021۲۲۳*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139712133531511188

از صفر تا صد راه اندازی و مدیریت کسب و کار خرده فروشی

کد: 139712133531511188

https://goo.gl/JPJBpw

، تهران , (اخبار رسمی): ایران ریتیل به همراه شرکت‌های عضو خود، از صفر تا صد راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها و رستوران‌ها را انجام می‌دهد.

از صفر تا صد راه اندازی و مدیریت کسب و کار خرده فروشی
از صفر تا صد راه اندازی و مدیریت کسب و کار خرده فروشی

کارآفرینی معمولاً از یک ایده شروع شده و پس از بررسی‌های اولیه و تامین بودجه، کارآفرین و سرمایه‌گذار برای اجرای آن پروژه، اقدامات اولیه را آغاز می‌کند. اما اگر تدابیر لازم برای آن اندیشیده نشود و تمام شرایط و ملاحظات قبل از اجرا، حین اجرا و بعد از اجرای پروژه، اساس درست و مشخصی نداشته باشد این پروژه محکوم به شکست و هدر رفتن وقت و از بین رفتن سرمایه و اعتبار صاحبان سهام آن خواهد شد. سالیانه بسیاری از این سرمایه‌گذاری‌ها راه به خطا برده و خسران و زیان زیادی را ایجاد کرده است.

در پروژه‌های راه اندازی فروشگاه‌‌ها و رستوران‌ها این امر شدت و حدت بسیار بیشتری دارد چرا که جزئیات بسیار زیادی در موفقیت فروشگاه‌ها و رستوران‌ها دخیل است. معمولاً کارآفرین‌های این حوزه دانش تخصصی برای راه‌اندازی و مدیریت این پروژه‌ها ندارند و تنها با توانایی که در فراهم کردن شرایط اولیه ایجاد یک پروژه فروشگاهی را دارند وارد این حوزه می‌شوند. به این کارآفرینان توصیه می‌شود تا از دانش تخصصی مشاورانی که با کسب تجربه طولانی در راه‌اندازی پروژه‌های موفق، اعتبار  و اعتماد لازم را کسب کرده‌اند بهره‌مند شوند.

ایران ریتیل به عنوان یک گروه دانش محور در زمینه صنعت خرده فروشی کشور در قالب برترین شرکت‌های تخصصی این حوزه می‌تواند موفقیت راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه و رستوران را تضمین کند. این مجموعه با بهره‌مندی از نیروهای انسانی متخصص و با تجربه که شامل طراحان، مهندسان و کارشناسان حوزه‌های مدیریت، صنایع، مالی و فناوری اطلاعات هستند، خدمات تخصصی در حوزه‌های مشاوره، آموزش، طراحی برنامه کسب‌وکار، طراحی فروشگاه و ... را ارائه می‌کند.

 یک مجموعه فروشگاهی یا رستورانی تجهیزات و امکانات فراوانی نیاز دارد که شامل اقلام ذیل می‌شود:

دکوراسیون فروشگاهی و رستورانی، تجهیزات قفسه و انبار، تجهیزات برودتی و یخچال و سردخانه، تجهیزات رستورانی، تجهیزات IT شامل صندوق فروشگاهی و تجهیزات بارکد و چاپ، نرم‌افزارهای فروشگاهی، نرم افزارهای رستورانی، کیوسک‌های خرید و سلف سرویس، تجهیزات نظافتی و بهداشتی، تبلیغات و بازاریابی، سیستم‌های پرداخت الکترونیک، تجهیزات توزین و ترازو، تجهیزات امنیتی و حفاظتی شامل گیت‌ها و دزدگیرهای فروشگاهی و دوربین‌های مداربسته، سیستم‌های باشگاه مشتریان، سیستم فروش اینترنتی و فروش موبایلی و ...

برخی از شرکت‌های عضو گروه ایران ریتیل و حوزه فعالیت و خدماتی که ارائه می‌دهند شامل:

1 – شرکت آوید حوزه مشاوره و آموزش

2 – شرکت‌های راک تهران و سردین توس حوزه تجهیزات قفسه و انبار

3 – شرکت انجماد سیستم حوزه تجهیزات برودتی، یخچال و سردخانه

4 – شرکت آیسان حوزه تجهیزات رستورانی

5 – شرکت زبرآسیا و شرکت یونبکو حوزه صندوق فروشگاهی و تجهیزات بارکد و چاپ

6 – شرکت سبز افزار آریا حوزه نرم افزارهای فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها

7 – شرکت سپیدز حوزه نرم افزارهای رستورانی و فست فود

8 – شرکت نیکو کیوسک حوزه کیوسک‌های خرید و سلف سرویس

9 – شرکت ابراهیم حوزه تجهیزات نظافتی و بهداشتی

10 – شرکت تجارت طلایی حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی

11 – شرکت رهیاب رایان فردا حوزه سیستم‌های پرداخت الکترونیک

اطلاعات و رزومه اعضای گروه ایران ریتیل شامل معرفی محصولات و خدمات ارزش افزوده و همچنین مشتریان معتبری که افتخار همکاری با آنها را طی سالیان دراز فعالیت در این صنعت کسب کرده‌اند را می‌توان در سایت رسمی ایران ریتیل به آدرس www.iran-retail.com نیز به عنوان سایت مرجع در حوزه صنعت خرده فروشی مشاهده کرد.

از دیگر اهداف گروه ایران ریتیل انتشار مقالات آموزشی و اخبار روز در حوزه خرده فروشی است که می‌تواند به افزایش دانش تخصصی این حوزه کمک کرده و برای مدیران فروشگاه‌ها منابع ارزشمندی از داده و اطلاعات باشد. برگزاری دوره‌های آموزشی، برگزاری رویدادهایی همچون سمینار و همایش و نمایشگاه‌های تخصصی حوزه فروشگاه و رستوران نیز جزو برنامه‌های ایران ریتیل است. آموزش منابع انسانی متخصص و کارآمد، آزمون‌های ویژه تعیین سطح نیروهای خرده‌فروشی و معرفی آنها به فروشگاه‌ها برای استخدام برترین کارکنان آموزش دیده و متعهد نیز از برنامه‌های گسترده این گروه است.

ممیزی و عارضه یابی فروشگاه‌ها، استانداردسازی فرآیندهای فروشگاهی، تعیین شاخص‌های کلیدی عملکرد مبتنی بر هوش تجاری، ایجاد باشگاه مشتریان، توسعه خدمات مشتریان، معرفی جدیدترین فناوری‌های فروشگاهی و تجهیز فروشگاه‌ها به این فناوری‌ها و برنامه‌ریزی برای افزایش فروش فروشگاه‌ها نیز از جمله خدمات گروه ایران ریتیل به مشتریان خود است. کارشناسان این گروه آمادگی دارند تا در مسیر از صفر تا صد راه اندازی و مدیریت بهینه فروشگاه‌ها و رستوران‌ها با مدیران و کارفرمایان این حوزه همراه باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران ریتیل

ایران ریتیل یک شرکت دانش بنیان است که در حوزه مشاوره مدیریت در صنعت خرده فروشی فعالیت می نماید. این شرکت با بهره گیری از یک تیم توانمند و با تجربه از طراحان، مهندسین و کارشناسان در رشته های مدیریت، صنایع، مالی و فن آوری اطلاعات در جهت ارائه مشاوره برای راه اندازی و مدیریت فروشگاه ها گام برداشته و به کارفرمایان و مدیران این صنعت کمک می نماید .

اطلاعات تماس
  • 021۲۲۳*****
[نمایش اطلاعات]