اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971218354728331

اپلیکیشن نظافت منزل پاکینو

شرکت خدماتی نظافتی یکتا فعال در حوزه نظافت منزل

کد: 13971218354728331

https://goo.gl/efc1Ln

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت خدماتی نظافتی یکتا پاک اندیشان توانسته با ارائه اپلیکیشن پاکینو، دسترسی به خدمات نیازهای خدماتی نظافتی را همگام با تکنولوژی‌های روز دنیا ارائه دهد.

شرکت خدماتی نظافتی یکتا معتبر ترین شرکت خدماتی
شرکت خدماتی نظافتی یکتا معتبر ترین شرکت خدماتی

در عصر تکنولوژی، انسان‌ها دنبال کامل‌ترین، به روزترین و البته آسان‌ترین راه زندگی هستند.

با پیدایش لوازم‌های هوشمند، نیاز افراد به استفاده از تکنولوژی و استفاده از لوازم‌های مدرن افزایش یافته و حالا نیازهای بشر فقط به لوازم و اسباب زندگی برای معیشت ختم نمی‌شود،  اکنون تکنولوژی‌های نرم افزاری مثل اپلیکیشن‌ها  زندگی را برای همه راحت‌تر کرده است.

شرکت خدماتی نظافتی یکتا پاک اندیشان با 7 سال سابقه درخشان و قابل اعتماد در یک سال گذشته اپلیکیشن پاکینو  را خلق کرده است، این اپلکیشن با امنیت بالای خود و اخذ مجوزهای لازم و کاربری آسان و جالب توانسته نیازهای خدماتی نظافتی را برای زندگی مدرن تسهیل کند. اپلیکیشن پاکینو در حال حاضر قابل نصب روی سیستم عامل اندروید و ای او اس است که از  بازار و  اپل استور و مارکت اول می‌توان آن را به صورت رایگان دریافت کرد.با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی، گزینه‌های مختلفی را از جمله متراژ منزل، تعداد خواب‌ها، نظافت منزل و  نظافت ساختمان و  پذیرایی از جشن‌ها و محل کار و ساعت کاری را انتخاب کرد.

مبلغ پرداختی با انتخاب کردن فیلدهای فیلتر نیز  قابل رویت است، همچنین امکان پرداخت آنلاین هم برای اپلیکیشن پاکینو در نظر گرفته شده است، اکاربران این اپلیکیشن حتی می‌توانند به روش پرداخت در محل و نقدی هم پرداخت خود را انجام دهند.

این اپلیکیشن بر خلاف تمام اپلیکیشن‌های خدماتی  و نظافتی به صورت اتوماتیک نیروی نظافتی را انتخاب نخواهد کرد بلکه تیم مجرب پشتیبانی نیروی مناسب مورد نیاز را در اختیار قرار خواهد داد، زیرا هر کدام از نیروها آموزش‌های مختص خود را گذرانده‌اند.

در این برنامه می‌توان به صورت آنلاین رزرو روزهای آتی برای نیرو خدماتی را هم را تجربه کرد و در صورت بروز سوال یا مشکل با تیم پشتیابی پاکینو که به صورت 24 ساعته آماده خدمات‌دهی هستند،  تماس برقرار کرد.

شرکت خدماتی نظافتی یکتا پاک  اندیشان با سابقه درخشانی که در عرصه خدمات به صورت سنتی دارد توانسته خدمات خود را به مشتریان ارایه کند اما مدتی است با توجه به مدرنیته شدن یک‌سال اخیر این مجموعه توانسته با ارائه فرآیندهای تازه در نظافت و خدمات، رضایت مشتریان را جلب کند.

شرکت خدماتی نظافتی یکتا پاک اندیشان با رعایت اصول ایمنی و اخلاقی و امنیتی نیروهای خود را برای کار نظافت استخدام کرده است. مدیران این شرکت تمام تجربه‌های خود را برای امنیت مشتریان به کار بسته‌اند تا بهترین و به روزترین اپلیکیشن مورد نیاز کاربران را ارایه دهند.

تیم پشتیبانی 24 ساعته، اخذ مجوزهای لازم از ادارات مربوطه برای تعلیم نظافتچی‌های با تجربه و تیم مجرب اداری و مسئولیت‌پذیر همه از جمله مزیت‌های مجموعه خدماتی نظافتی یکتا  است که در تمامی این سال‌ها توانسته بهترین خدمات را ارائه دهد و جزو برترین‌های خدمات نظافتی باشد.

مدیران پاکینو همچنین توانسته‌اند در صدا و سیما جمهوری اسلامی به عنوان برنامه برتر ایرانی این اپلیکیشن را معرفی و آموزش ساده خود را برای عموم به عرضه در بیاورند.

شرکت خدماتی نظافتی یکتا فعال در حوزه نظافت منزل

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

یکتا

۱- نظافت منزل و محل کار ۲- پذیرایی مراسم و جشن ها ۳- نگهداری از کودک و سالمندان ۴- نظافت راه پله و برج ها ۵- بازسازی و گچ بری ۶- نما شویی، کفسابی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]