اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971220355429620

به روزرسانی جدیدترین نسخه EMUI برای هشت گوشی قدیمی هوآوی

کد: 13971220355429620

https://goo.gl/jEaXyo

، (اخبار رسمی): به گفته هوآوی، از ویژگی‌های مهم این رابط کاربری جدید می‌توان به امکان برقراری تماس صوتی در حین انجام بازی، افزایش کیفیت صدا در تماس صوتی و بهبود قابل توجه در پخش ویدئوهای آن اشاره کرد.

به روزرسانی جدیدترین نسخه EMUI برای هشت گوشی قدیمی هوآوی
به روزرسانی جدیدترین نسخه EMUI برای هشت گوشی قدیمی هوآوی

شرکت هوآوی چند روز پیش اعلام کرده بود که گوشی‌های Huawei Mate 9 ،Huawei Mate 9 Porsche Design ،Huawei Mate 9 Pro، Huawei P10 ،Huawei P10 Plus و Huawei nova 2s ماه جاری به‌روزرسانی EMUI 9.0 را که آخرین نسخه اصلی از رابط کاربری اختصاصی هوآوی است را دریافت خواهند کرد. برای دریافت این بروزرسانی‌ها، کاربران هوآوی می‌توانند از طریق اپلیکیشن Member Service یا Services (با رفتن به بخش Service و انتخاب گزینه Upgrade) آنها را دریافت کنند.

به گفته هوآوی، از ویژگی‌های مهم این رابط کاربری جدید می‌توان به امکان برقراری تماس صوتی در حین انجام بازی، افزایش کیفیت صدا در تماس صوتی و بهبود قابل توجه در پخش ویدئوهای آن اشاره کرد.

سری گوشی‌های Huawei Mate 9 در سال ۲۰۱۶ معرفی شد و رابط کاربری پیش‌فرض آن EMUI 5.0 بود. در دسامبر ۲۰۱۷، این سری به‌روزرسانی EMUI 8.0 را دریافت کرد و اکنون پس از دریافت EMUI 9.0، باید گفت سری گوشی‌های Huawei Mate 9 سه به‌روزرسانی مهم سیستم‌عامل اندروید را تجربه کرده‌اند.

EMUI 9.0 به عنوان جدیدترین رابط کاربری اختصاصی هوآوی، در مقایسه با EMUI 8.0 از نظر بازده عملیاتی بسیار پیشرفت کرده است. به لطف بهینه‌سازی پردازش داده‌ها در لایه‌های پایین‌تر سیستم‌عامل و فناوری هوش مصنوعی، سرعت واکنش این سیستم‌عامل بیش از ۲۵ درصد افزایش یافته، زمان اجرای اپلیکیشن‌ها ۱۰۲ میلی‌ثانیه کمتر شده و روان بودن عملیات سیستم‌عامل حدود ۱۲ درصد بالاتر رفته است.

افزون بر این، EMUI 9.0 به طور کامل با فناوری GPU Turbo 2.0 هماهنگ شده است؛ فناوری‌ که با این هدف طراحی شده تا  با تکیه بر هوش مصنوعی، بازی‌های موبایلی معروف را بهینه‌تر کند و اجرای روان و بدون لگ و تاخیرشان را بهبود ببخشد. EMUI 9.0 کنترل دمای سیستم را به صورت هوشمند بهینه‌سازی می‌کند تا دمای بدنه گوشی کاهش یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]