اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803073717911928

دستاوردها و تغییرات اسپید؛ سامانه حمل بسته و کالا

کد: 139803073717911928

http://bit.ly/2McGphn

، تهران , (اخبار رسمی): اسپید، سامانه حمل بسته و کالا برای کسب‎‌و‌کارها توانست رضایت دریافت‌کنندگان بسته‌ها را با کمک سرویس هپی کال خود بالا ببرد. از جمله تغییرات دیگر این مجموعه افزایش دقت پرداخت‌ها در نتیجه آپدیت نرم افزار مالی اسپید و افتتاح دفتر دوم آن در های وی است که در ادامه توضیحات کاملی در این خصوص ارائه شده است.

دستاوردها و تغییرات اسپید؛ سامانه حمل بسته و کالا
دستاوردها و تغییرات اسپید؛ سامانه حمل بسته و کالا

اسپید در راستای بهبود ارائه خدمات حمل و تحویل کالای کسب و کارها،  بررسی‌هایی در بخش «هپی کال» خود انجام می‌دهد تا بتواند رضایت مشتریان از عملکرد سفیران خود را بسنجد  میزان رضایت مشتریان از عملکرد سفیران خود را افزایش دهد. 

گزارش یک ماه اخیر در بخش «هپی کال» همکاران اسپید به صورت رندوم به مشتریانی که از اسپید بسته یا مجله یا کتاب و ... دریافت کرده‌اند نشانگر افزایش میزان رضایت مشتریان کتاب‌های «گاج» و مشترکان هفته نامه‌ی «شنبه» به شکل قابل توجهی بوده است.

در کنار موفقیتی که در خصوص افزایش میزان رضایت دریافت کنندگان بسته‌ها در ماه اخیر در اسپید اتفاق افتاد، این مجموعه توانسته نسخه جدید نرم افزار مدیریت اسپید را نیز بهره‌برداری کند. این نرم افزار به همت تیم بخش فنی اسپید تهیه شده و امید است با استفاده از آن بخشی از زحمات قسمت انبارداری و عملیات این مجموعه کم شود.

شاید این تغییرات در ظاهر برای کسب و کارهای مشتری اسپید خیلی محسوس نباشد، اما در نهایت فعالیت مجموعه را بهبود می‌بخشد.

شایان ذکر است که در بخش مالی نیز این نسخه جدید نرم افزار، ضریب خطای انسانی را تا درصد قابل توجهی پائین می‌آورد.  در این نسخه شفافیت بیشتری در گردش مالی شرکت اسپید پدید آمده است. قبل از این گزارش‌های بخش مالی هفته‌ای یک بار  تهیه می‌شد اما حالا این امکان وجود دارد که گزارش‌ها حتی دو روز یکبار نیز آماده ارائه شوند.

دفتر دوم «اسپید» در های وی افتتاح شد

دومین کارخانه نوآوری با عنوان پارک فن آوری «های وی» در نزدیکی میدان نوبنیاد تهران و اقع شده و تیم توسعه و فنی اسپید برای گسترش بهتر خدمات خود اکنون در کنار بیش از 15 شرکت استارتاپی در بخشی از این پارک مستقر شده‌ است.

این پارک دومین شعبه پارک فناوری پردیس است و فرصت هم‌افزایی بین استارتاپ‌ها، استفاده از خدمات مربیان مجرب، ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران، صندوق‌ها و سرمایه‌گذاری جسورانه، بخشی از حمایت‌های این کارخانه از استارتاپ‌ها است.

البته هاب توزیع بسته‌های شرکت اسپید همچنان در مرکز شهر تهران است تا دسترسی آسان به همه مشتریان در همه جای شهر داشته باشد.

سامانه حمل و نقل اسپید با بهره‌گیری از الگوریتم‌های هوشمند مسیریابی و ناوگان موتوری مجرب نقش مهمی در کاهش هزینه‌های حمل و نقل، بهینه‌سازی مصرف سوخت و صرفه‌جویی در زمان فروشگاه‌های آنلاین و سایر کسب و کارها بر عهده دارد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سامانه‌ هوشمند توزیع بسته و حمل بار در تهران می‌توانند به سایت این مجموعه به آدرس speeddeliv.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه پخش و توزیع هوشمند اسپید

شرکت فن آوران ایده گستر چینه سهامی خاص صاحب امتیاز سامانه اسپید است. این شرکت برای اجرای ایده های ناب استارتاپی راه اندازی شده و تمامی سعی خود را می کند تا با استفاده از پتانسیل های بالای نیروی انسانی جوان، با استعداد و پر انژی ایران عزیز قدمی در راستای تعالی و کارآفرینی و به روز رسانی فرآیندهای سنتی بردارد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]