اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۸۸۸*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805023885310003

درمان شقاق یا فیشر مقعدی با کپسول ویتامین ای

کد: 139805023885310003

http://bit.ly/2JYymk2

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از روش‌های درمانی شقاق استفاده از قرص ویتامین E است. کپسول ویتامین ای به مرور زمان درد بیماری و زخم آن را بهبود می‌بخشد.

درمان شقاق یا فیشر مقعدی با کپسول ویتامین ای
درمان شقاق یا فیشر مقعدی با کپسول ویتامین ای

شقاق یا فیشر مقعد از جمله بیماری‌های مهلک و کشنده به حساب نمی‌آید، اما علائمی آزار دهنده را در پی دارد و باید سریعاً درمان شود، زیرا در غیر این صورت بیماری پیشرفت کرده و روند درمان با اختلال مواجه می‌شود.

عامل شقاق در اغلب موارد اسهال و یبوست مداوم است که به بروز پارگی در دیواره مقعدی می‌انجامد، از طرفی انقباض عضله اسفنکتر مقعدی نیز می‌تواند عاملی برای بیماری شقاق باشد. راهکارهای درمانی مختلفی برای شقاق پیشنهاد می‌شود، که هر یک بسته به علائم بیماری و میزان پیشرفت آن متفاوت است.

یکی از این راهکارها استفاده از درمان های خانگی و درمان دارویی شقاق است، این روش‌ها می‌توانند تا حدود زیادی در درمان علائم بیماری و بهبود زخم شقاق موثر واقع شوند. یکی از روش‌های درمانی استفاده از قرص ویتامین E است.

کپسول ویتامین ای به مرور زمان درد بیماری و زخم آن را بهبود می‌بخشد. برای انجام این راهکار درمانی در ابتدا کپسول را تکان داده تا محتویات آن به خوبی مخلوط شوند. سپس کپسول را باز کرده و باید محتویات را خارج کرد.

از محتوای داخل کپسول برای استعمال بر روی شقاق استفاده می‌شود برای تاثیر گذاری و جذب بیشتر به خوبی باید آن را مالش داد. لازم است برای نتیجه گیری از درمان، این راهکار را حداقل دو مرتبه در روز (بهتر است شب ها این کار را انجام دهید.) تکرار کرد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت کلینیک ونک لیزر به آدرس vanaklaser.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک ونک لیزر

درمان هموروئید بواسیر شقاق فیستول کیست مویی با لیزر

اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۸۸۸*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان