اطلاعات تماس
  • 021750*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980506389549284

خبرنگار «کیلید» بررسی کرد:

تکنولوژی «کیلید» به شما قدرت تصمیم‌گیری می‌دهد

کد: 13980506389549284

http://bit.ly/2SNS3it

، تهران , (اخبار رسمی): ورود تکنولوژی در حوزه های مختلف باعث افزایش دید کاربران نسب به خرید یا فروش و حتی خدمات شهری شده است. به عنوان مثال می‌توان حتی جزئی‌ترین اطلاعات مربوط به ماشین را درسایت‌هایی که محتوای خودرویی دارند مشاهده کرد و یا برای خرید روزانه هم اپلیکیشن‌ها، کار خرید روزانه را راحت‌تر کرده‌اند.

تکنولوژی "کیلید" به شما قدرت تصمیم گیری می دهد
تکنولوژی «کیلید» به شما قدرت تصمیم‌گیری می‌دهد

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها مسکن است که به واسطه قیمت بالا، خرید یا اجاره آن یکی از مهم‌ترین تصمیمات هر خانواده به شمار می‌رود. از این رو سایت‌ها و مجموعه‌هایی وارد این حوزه شدند تا بتوانند جستجوی خانه را تسهیل کنند. اما مجموعه‌ای که بتوان برای این تصمیم بزرگ و جدی به آن اعتماد کرد، چگونه قابل تشخیص است و چه شاخصه‌هایی را باید برای انتخاب سامانه معتمد در نظر گرفت.

یکی از مهم‌ترین عواملی که سامانه‌های ارائه اطلاعات را از هم مبرا می‌­کند، منبع دریافت اطلاعات است. بسیاری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های این حوزه اطلاعات را از مشاورین املاک و خود مردم جمع‌آوری می‌­کنند و همان‌ها را منتشر می‌­کنند. اما در این بین شرکت‌های دانش بنیانی هم برای بالا بردن کیفیت جستجو و ارائه اطلاعات صحیح،‌ اقدامات علمی جالب و کاربردی را در نظر گرفته‌اند تا ورای بحث جستجوی ملک به بازار و اقتصاد مسکن هم کمک کنند.

مجموعه دانش بنیان «کیلید» فعالیت در این حوزه را با هوش مصنوعی تطبیق داده و با پردازش اطلاعات توسط هوش مصنوعی، فرآیند دریافت و ارائه اطلاعات را کاملا به‌روز رسانی کرده و در کنار کمک به جستجوی ملک اقدامات دیگری همچون ارائه شاخص، تخمین قیمت ملک و ارزیابی روند رشد و کاهش قیمت‌ها را با نمودار و جدول در اختیار کاربران قرار می‌دهد. گفتنی است «کیلید» اطلاعات خود را از سامانه اطلاعات بازار املاک ایران (سابا) که متعلق به وزارت راه و شهرسازی است دریافت می­‌کند.

کیلید علاوه بر این اطلاعات در مجله خبری خود معرفی کوتاهی از مناطق مختلف شهر را منتشر می­‌کند که باعث افزایش شناخت کاربران از محلات شده و آنهایی که به دنبال خرید یا اجاره هستند، می­‌توانند با وارد کردن کلید واژه نام آن منطقه، اطلاعات مختصری از آن محله را مطالعه کنند. کیلید در این گزارش سه محله را به تفکیک ارزیابی و در قالب گزارشی منتشر کرده که در ادامه آورده شده است:

خرید آپارتمان ارم

در دو دهه اخیر شهر تهران شاهد تغییرات کاربری زیادی در محله‌های مختلف بوده است. به طور مثال منطقه 21 و 22 تهران که صرفا کاربری مسکونی و حتی صنعتی داشت، تبدیل به یکی از مناطق تفریحی و مسکونی با تراکم بالا شد.

اما یکی از مناطقی که از این امر مستثنی بود بلوار فردوس غرب بود. این محله به دلیل اینکه اتوبان ستاری آن را از فردوس شرق که اکثر مردم آن محله را به عنوان بلوار فردوس می‌شناسند جدا کرده کمتر مورد توجه بود. اما امروز این منطقه نیز با استقبال زیادی همراه شده است که یکی از دلایل آن توسعه پارک ارم بود. تا جایی که انتهای بلوار فردوس شرق در مجاورت پارک ارم قرار گرفت و امروز این منطقه به نام ارم شناخته می‌شود. اما خرید آپارتمان ارم چه مزایایی برای متقاضیان آن محله به همراه دارد؟

خرید آپارتمان ارم جذابیت‌های دیگری نیز به همراه دارد. نزدیکی این منطقه به اتوبان‌های ستاری، باکری و دسترسی از این اتوبان‌ها به شاه‌راه‌های اصلی می‌­تواند برای کسانی که با خودروی شخصی رفت‌وآمد می­‌کنند جذاب باشد. این منطقه از نظر تفریحی و گردش جای مناسبی است؛ چرا که شهربازی ارم برای تفریحات پارکی و مجتمع کوروش و هایپراستار برای بزرگسالان جذابیت دارد.

ارم در ﺟﻨﻮب ﻏﺮﺑﯽ ﻣﻨﻄﻘﻪ 5 ﺷﻬﺮداری ﺗﻬﺮان ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ و از ﺷـﻤﺎل ﺑـﻪ ﺑـﺰرگراه ﻋﻼﻣـﻪ ﺟﻌﻔﺮی و ﻣﺤﻠﻪﻫﺎی ﺳﺎزﻣﺎن آب و اﻧﺪﯾﺸﻪ، از ﺷﺮق ﺑﻪ ﺑﻠﻮارآﺳﯿﺎ (ﺷـﻬﯿﺪ ﺑـﺎﮐﺮی ) وﻣﺤﻠـﻪ‌ی ﺳـﺎزﻣﺎن ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺟﻨﻮﺑﯽ، از ﺟﻨﻮب ﺑﻪ آزادراه ﺗﻬﺮان ـ ﮐﺮج و ﻣﺤﻠﻪ‌ی اﮐﺒﺎﺗﺎن و از ﻏﺮب ﺑﻪ ﻣﺴﯿﻞ رودﺧﺎﻧﻪی ﮐـﻦ و ﻣﻨﻄﻘﻪی 22 ﺷﻬﺮداری ﺗﻬﺮان ﻣﺤﺪود ﻣﯽشود.

خرید آپارتمان دریان نو

اما یکی از محله­‌هایی که به واسطه نزدیکی به میدان آزادی و مجاورت با مراکز خرید معروف شده است، دریان نو است. این محله در منطقه 2 تهران واقع شده و در شمال شرقی میدان آزادی و در میان خیابان‌های ستارخان، بهبودی، و بزرگراه‌های یادگار امام و شیخ فضل‌الله نوری قرار گرفته‌است.

این­ منطقه به واسطه آرامش و سکوت موجود در آن برای سکونت می­‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد. از طرفی وجود خانه‌­های قدیمی می­‌تواند برای سرمایه‌گذاران بسیار حائز اهمیت باشد. گفتنی است برج باغ دریان نو که به همت بانک ملت در سال 96 به بهره‌­برداری رسید به عنوان نمادی از این منطقه کاملا مشهود است. با جستجو در سامانه کیلید می­‌توان از آخرین قیمت­‌های خرید آپارتمان دریان نو مطلع شد.

جالب است بدانید بنیان­گذار محله دریان‌نو حاج مهدی ابراهیمی دریانی بوده که از دهکده دریان در استان آذربایجان شرقی آمد و دستاوردهای خوبی درتهران به یادگار گذاشت. وی بنیاد محله‌های شهرآرا، دریان‌نو و مناطق پیرامون خیابان ستارخان را بنا کرد و از این رو دریان‌نو به نام زادگاهش نامیده شد. شهرآرا نام شرکتی بود که او در همان سال­‌ها تأسیس کرد و امروز به عنوان یکی از بهترین محلات تهران شناخته می­‌شود. گفتنی است کتاب کارآفرینی به شیوه مهدی ابراهیمی دریانی، توسط رضا یادگاری و مهشید سنایی فرد به همت مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی وانتشارات کارآفرینان بزرگ نوشته شده‌است.

اما خرید آپارتمان دریان­ نو می‌­تواند یک گزینه خوب به شمار رود. به دلیل اینکه نسبت به سایر محلات منطقه 2 تهران، خرید آپارتمان دریان نو هزینه کمتری به همراه خواهد داشت و به طور تقریبی قیمت هر متراژ آپارتمان را متری 12 الی 18 میلیون تومان در تابستان 98 خریداری کرد.

خرید آپارتمان آسمان

اما یکی دیگراز محله‌­های منطقه 2 تهران که با استقبال زیادی همراه بود شهرک آسمان است.

خرید آپارتمان آسمان در اوایل دوران پس از انقلاب با استقبال زیادی مواجه شد. زیرا اکثر تعاونی‌­ها در این منطقه سرمایه‌­گذاری کردند و کارمندان دولتی زیادی در این محله صاحب خانه شدند. اولین بنا دراین محله در سال1363 توسط تعاونی مسکن آسمان وابسته به شرکت هواپیمایی آسمان ساخته شد که در واقع نام این محله از نام همین شرکت گرفته شده است.

در حال حاضرقیمت خرید آپارتمان آسمان به طور میانگین، متر مربعی  21 میلیون تومان تخمین زده شده است که در مقایسه با خانه‌های آن محدوده قیمت نسبتا مناسب‌تری دارد. لازم به ذکر است قیمت فوق در تابستان 98 تخمین زده شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کیلید

«کیلید» جدیدترین سامانه هوشمند املاک کشور است که ماموریت دارد بستری آنلاین برای برآورده ساختن کلیه نیازهای عرضه‌کنندگان و متقاضیان مسکن، به عنوان یک One-Stop Shop، را فراهم کند و همه ابزارهای لازم برای مشاوره تخصصی مسکن را در اختیار مشاورین بگذارد.

اطلاعات تماس
  • 021750*****
[نمایش اطلاعات]