اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805143924712420

تحصیل در کانادا، اخذ پذیرش تا اقامت دائم

کد: 139805143924712420

http://bit.ly/2KnXwKt

، تهران , (اخبار رسمی): کانادا، اسمی است که در چند سال اخیر زیاد به گوش می‌رسد و همه افراد به صورتی قصد مهاجرت به این کشور را دارند. شاید آینده بسیاری از افراد با حضور در این کشور رقم خورده باشد اما چه روشی به عنوان بهترین گزینه برای مهاجرت به کاناداست و شرایط زندگی در این کشور را بهتر می‌کند؟

تحصیل در کانادا | اخذ پذیرش تا اقامت دائم
تحصیل در کانادا، اخذ پذیرش تا اقامت دائم

تحصیل شاید بهترین روش برای ورود به کانادا باشد زیرا می‌توان تجربه تحصیل در برترین دانشگاه‌های دنیا را یک بار تجربه کرد. با تحصیل در کانادا با نظام آمزشی این کشور می‌توان آشنا شد و زودتر به خواسته اصلی خود رسید.

بسیاری از افراد به دنبال کار در کشور کانادا هستند  ولی به این نکته توجه نمی‌کنند که در صورت انتخاب ویزای تحصیل نمی‌توانند در کارها و فعالیت‌هایی که مدنظر است و یا واقعا تخصص دارند، مشغول به کار شوند.

شرایط تحصیل در کانادا

برترین دانشگاه‌های دنیا همچون دانشگاه‌های تورنتو، مک گیل و دانشگاه بریتیش کلمبیا که با نام UBC شناخته می‌شود، در کانادا حضور دارند. دانشجویان بین‌المللی با ارائه سوابق آموزشی مناسب می‌توانند شانس خود را برای پذیرش در برترین دانشگاه‌های این کشور امتحان کنند.

زبان انگلیسی به عنوان برترین زبان برای کسب و کار شناخته می‌شود. همچنین در حال حاضر به عنوان قابل دسترس‌ترین زبان در ایران است. از همین رو دانشجویان با دانش زبان انگلیسی به راحتی می‌توانند در کشور کانادا مشغول به تحصیل شوند.

دانش آموزان چگونه می‌توانند برای تحصیل در کانادا اقدام کنند؟

اتفاق خوب برای دانش آموزان، شرایط مناسب تحصیل برای افراد بالای 6 سال در کشور کاناداست. کودکان از 6 سالگی می‌توانند برای ادامه تحصیل و ساختن آینده درخشان، کشور کانادا را انتخاب کنند. مدارس کشور کانادا، کودکان از سن 6 تا 18 سال را پذیرا هستند. همراهی پدر یا مادر با دانش آموزان یکی دیگر از اتفاق‌های خوبی است که کانادا برای حساسیت‌های خانواده‌های دانش آموزان بین‌المللی در نظر گرفته است.

شرایط لیسانس در کانادا به جه صورت است؟

دوره کارشناسی یکی از مهم‌ترین مقاطع تحصیلی در کشور کانادا است چرا که پایه اصلی و انتخاب‌های زندگی یک نفر به این مقاطع بستگی دارد.

دانشجویان بین المللی با 2 تا 4 سال درس خواندن در دانشگاه‌های کانادا می‌توانند، مدرک لیسانس رو اخذ کنند. کشور کانادا به صورت تصادفی به عنوان یکی از برترین کشورهای دنیا شناخته نشده. یکی از مهم‌ترین دلایلش شرایط همراه در این کشور است. افراد متاهل می‌توانند بر خلاف بسیاری از کشورهای دنیا همسر یا فرزندان زیر 18 سال را با خود در این کشور داشته باشند.

آیا می‌توان برای فوق لیسانس مجدد اقدام کرد؟

بسیاری از افرادی که قصد ادامه تحصیل در کانادا در ذهن خود مرور می‌کنند و پرورش می‌دهند به این موضوع فکر می‌کنند که آیا برای کارشناسی ارشد مجدد در کانادا می‌توان اقدام کرد؟ در صورت تغییر گرایش و یا تغییر رشته منطقی این کار میسر است.

سپری کردن دوره فوق لیسانس در کشور کانادا بسیار ارزشمند است زیرا شرایط اقامتی در این کشور بسیار آسان‌تر می‌شود. شاید دوره فوق لیسانس را بتوان به عنوان مهمترین دوره تحصیلی انتخاب کرد. دانشجویان با سپری کردن این دوره می‌توانند بیشترین امتیازات ممکن را برای روش اکسپرس اینتری به دست آورند.

مهاجرت تحصیلی یکی از برترین روش‌های مهاجرتی در تمامی کشورهاست. زیرا افراد با تحصیل در کشورهای مختلف علی الخصوص کانادا، راه‌های بسیاری را پیش روی خود می‌بینند.

افراد برای ادامه تحصیل در کانادا باید به همه شرایط و قوانین کشور کانادا مشرف باشند تا انتخاب درستی را داشته باشند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه مهاجرتی آریاناپارس

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آتیه پردازان و موسسه سفیران حامی که دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۴۷۴۴۹۱ و وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز ۴۲/۴۸۹۹۸ با نام تجاری آریانا پارس است با سابقه ۷ ساله در امور کاریابی، مهاجرت ، اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی، اقامت سرمایه گذاری، اخذ اقامت کاری و اقامت دائم بر اساس توان مهارتی یا همان skilled worker ، برخورداری از تجارب بسیار درخشان در این زمینه، آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و انجام امور مهاجرتی به شما هموطنان عزیز می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی