اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805313975111343

در روز عید غدیر خم

سامانه جامع ویزای آنلاین عصر ویزا افتتاح شد

کد: 139805313975111343

http://bit.ly/31ZEGz6

، تهران , (اخبار رسمی): در این سامانه انواع ویزا و وقت سفارت موجود بوده و پس از انتخاب و درخواست نوع ویزا و وقت سفارت، کاربر اقدام به تکمیل فیلدهای مربوط به آن ویزا کرده و بعد از آن هزینه ویزا و یا وقت سفارت را پس از اتصال به درگاه بانکی به صورت اینترنتی پرداخت می‌کند.

سامانه جامع ویزای آنلاین عصر ویزا افتتاح شد
سامانه جامع ویزای آنلاین عصر ویزا افتتاح شد

تارنمای عصر ویزا (asrevisa.com) وب سایت تخصصی آژانس مسافرتی عصر پرواز در زمینه اخذ ویزا و دریافت وقت سفارت از تاریخ 29 مردادماه 1398 همزمان با عید سعید غدیر خم، آماده ارائه خدمت به ایرانیان عزیز است. سامانه جامع ویزای آنلاین برای نخستین بار در ایران به درستی اجرایی شده و در فاز نخست برای ویزای دبی ، ویزای چین و وقت سفارت انگلیس تهران (به عنوان مجری مستقیم وقت سفارت انگلیس) قابل استفاده برای متقاضیان سفر است.

این سامانه به مرور تا پایان شهریورماه ۱۳۹۸، تمامی ویزاها بلاخص ویزای شینگن و وقت سفارتخانه‌ها، کلیه کشورها را فعال، قابل دسترسی و درخواست برای عموم می‌کند.

نحوه کار با سامانه جامع ویزای آنلاین

در این سامانه کاربران پس از ورود، شماره همراه خود را وارد و پس از دریافت کد تایید، به داشبورد و یا پیشخوان خود وارد خواهند شد. سپس انواع ویزا و وقت سفارت موجود بوده و پس از انتخاب و درخواست نوع ویزا و وقت سفارت، کاربر اقدام به تکمیل فیلدهای مربوط به آن ویزا کرده و بعد از آن هزینه ویزا و یا وقت سفارت را پس از اتصال به درگاه بانکی به صورت اینترنتی پرداخت می‌کند.

کاربران عزیز می‌توانند در هر مرحله وضعیت ویزای خود را به صورت آنلاین دنبال کنند. پس از صدور ویزا و یا وقت سفارت، در همین سامانه جامع ویزای آنلاین، ویزا تحویل کاربرخواهد شد. در صورت مشاهده نقص در پرونده، وضعیت ویزای به حالت نقض در پرونده تغییر و مراتب آن توسط تیکت به صورت اتوماتیک به قسمت تیکت‌های خوانده نشده ارسال و پس از آن پیامکی نیز جهت ورود کاربر به سامانه و اطلاع از نقص پرونده و تکمیل اطلاعات ارسال می‌شود.

نحوه پرداخت در سامانه جامع ویزای آنلاین

کاربران در تهران به دو صورت می‌توانند هزینه ویزاها و یا وقت سفارتخانه‌ها را پرداخت کنند:

  1. حالت اول پرداخت در ویزای آنلاین: اولین روش با استفاده از درگاه اینترنتی بانکی است که در این حالت، معادل ریالی وجه (به قیمت روز ارز مورد نظر) توسط سامانه محاسبه و به متقاضی جهت تایید و پرداخت نشان داده می‌شود.
  2. حالت دوم پرداخت در ویزای آنلاین: در این روش کاربر می‌تواند با درخواست تحویل نقدی وجه، هزینه ویزای خود را به دلار یا همان وجه مورد نظر پرداخت کند. در این روش سفیران سامانه جامع ویزای آنلاین بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت به آدرس متقاضی رسیده و در محل با تحویل قبض، وجه هزینه خدمات را دریافت می‌کند. در صورتیکه کاربر تمایل به استفاده از پیک‌های اختصاصی سامانه جامع ویزای آنلاین را نداشته باشد می‌تواند با مراجعه حضوری به آژانس هواپیمایی عصر پرواز در منطقه جردن تهران اقدام به پرداخت وجه کند.

نحوه پشتیبانی سامانه جامع ویزای آنلاین

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت بروز مشکل و یا پیگیری زمان و نحوه دریافت ویزای می‌توانند به سایت عصر ویزا به ادرس www.asrevisa.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عصر ویزا

عصر ویزا وب سایت تخصصی شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی عصر پرواز در زمنیه وقت سفارت ها و اخذ ویزاها فعالیت می نماید

اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]